Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Темний екран, спочатку пробивалися спотворення картинки на екрані телевізора LG 22MA33D, ремонт матриці телевізора після тарганів.

Закінчення ремонту: 07.05.2020
Замовлення №: 00243
✓ Пристрій, виробник, модель

22-дюймовий РК телевізор ЛДЖ 22MA33D з роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю кд/м2, контрастністю 5000000:1 та кутами огляду 178 градусів. Модель з електронним програмним телегідом (EPG), віддаленим керуванням, годинником та таймером. До портів та роз'ємів, якими наділений телевізор входять 1 HDMI, USB, SCART, компонентний та композитний входи, AUX та інші. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування (One Remote Control).

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов із проблемою - при вмиканні темний екран, спочатку пробивалися спотворення на зображенні. Від замовника дізналися, що телевізор придбано у 2013 році та за весь час експлуатації з ладу він вийшов уперше. Коли увімкнули телевізор у сервісному центрі екран теж був темним, зображення не було, світився черговий режим. Ще на прийманні помітили, що на телевізорі видно сліди комах (тарганів), звідси з'явилися припущення, що найшвидше буде потрібно ремонт матриці телевізора після тарганів, про що можна буде стверджувати тільки після розбирання телевізора та проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор розібрали стало зрозуміло, що припущення були не без ґрунтовні, тому що всередині дійсно таргани (добре видно на третій світлині), причому їх багато. У результаті виконаної діагностики вдалося встановити, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшла плата матриці, несправний модуль T-CON LC216EXN_SFA1_SOURCE_Ver 0.7 H/F. Саме тому потрібно буде ремонт матриці телевізора після тарганів.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення планки матриці, зроблено відмивання плати Т-con від слідів тарганів, а також пропаювання її елементів (див. світлину №4). Крім того, на цьому модулі перепаяно різні резистори SMD у кількості 3 штук. Після такого ремонту матриці телевізора після тарганів зображення на екрані з'явилося, воно якісне та без спотворень, про що свідчить остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення планки матриці, відмивання плати Т-con від слідів тарганів, пропаювання її елементів та заміну 3 резисторів клієнт заплатив 1000 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цього телевізора є людський фактор, а саме неправильна експлуатація з боку користувача. Це пов'язано з тим, що телевізор використовувався в приміщенні, де розвелися таргани, які через вентиляційні отвори телевізора залізли всередину. Як результат, з ладу були виведені модулі, що відповідають за зображення на екрані, а саме, з ладу вийшла планка матриці та плата T-CON, яка відповідає за формування зображення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не знадобився подібний ремонт, який може виявитися значно складнішим, а відповідно дорожчим, замовнику рекомендовано якнайшвидше позбутися тарганів. А з огляду на те, що телевізор експлуатується 7 років, при цьому нами вже виконувався його ремонт, не факт, що подальше відновлення взагалі може виявитися рентабельним. Користувач запевнений у тому, що при виконанні цієї рекомендації у поєднанні з професійно виконаним ремонтом матриці телевізора після тарганів, він зможе якісно пропрацювати досить тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.