Темний екран і вимикається через хвилину Samsung UE32EH5307, ремонт телевізорів сервісний центр.

Замовлення №: 
90334
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32-дюймовий телевізор Самсунг UE-32EH5307, який зібрано у 2013 році, має такі функції, як Smart TV, в ньому використовується бездротовий модуль Wi-Fi. Завдяки наявності HDMI роз'ємів, забезпечується передача відео контенту та звуку з високою якістю, а також будь-яких даних за допомогою одного кабелю.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник звернувся в наш сервісний центр через темний екран в телевізорі, котрий самостійно вимикається через хвилину або дві. Крім того, загублена кришка під материнською платою, котру він попросив підібрати та встановити. В цьому випадку можливий ремонт телевізорів і сервісний центр взявся за його виконання.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали з'ясувалося, що в даній моделі використовується матриця LTJ320HN07-L, при цьому перш ніж виконувати ремонт телевізорів сервісний центр в обов'язково проводить діагностику. З її допомогою вдалося встановити, що несправність серйозна, тому що з ладу вийшли два основних вузли - блок живлення (PSU) та плата Main Board, відповідно ремонт буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такій ситкації ремонт полягав у заміні багатьох деталей на несправних модулях, а саме: конденсаторів, резисторів, діодів, мікросхем. Після результативного ремонту телевізорів сервісний центр завжди видає гарантію, і даний випадок не виняток.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт, виконаний в умовах сервісного центру, обійшовся замовнику 1400 грн.

✓ Причини несправності: 

Спровокувати описану вище несправність могли декілька факторів. В першу чергу, це погано виконаний попередній ремонт, коли була загублена кришка під материнською платою, через що остання залишилася не захищена від впливу зовнішніх факторів. Також можливо, що несправність спровокував перепад напруги у мережі, оскільки телевізором користувались без стабілізатора.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Телемайстер нашого сервісного центру сповістив замовника про те, що знайти кришку під материнку не вдалося. Виходячи з цього, поводитись з телевізором максимально акуратно! Не лазити туди руками та іншими предметами, адже можна взагалі спалити материнську плату!

ремонт телевізора Samsung UE32EH5307
ремонт телевизора Samsung UE32EH5307
ремонт телевизора Samsung UE32EH5307

Коментувати