Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Синьо-рожеве, надто тьмяне зображення на екрані телевізора LG 32LF510U, потрібна діагностика телевізору.

Закінчення ремонту: 10.11.2020
Замовлення №: 00779
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ 32LF510U – це бюджетна модель рідкокристалічного LCD телевізора 2015 року випуску, наділеного LED підсвіткою. Телевізор з діагоналлю матриці 32 дюйми, частотою розгортки 300 Гц, індексом динамічних сцен 300 PQI та роздільною здатністю 1366x768 пікселів. За допомогою двох вбудованих стерео динаміків потужністю 6 Ватт та технології Virtual Surround досягається відмінна якість звучання. З основних функцій, якими наділена  модель варто виділити функцію енергозбереження, яка включає контроль підсвітки, а також регулювання яскравості. Телевізор наділено таймером сну Standby Mode Zero, а керувати ним можна за допомогою багатофункціонального пульта управління (One Remote Control), який передбачений у комплекті постачання.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся замовник, тому що перш ніж виконувати ремонт, потрібна діагностика телевізору, в роботі якого з'явилися проблеми. Зокрема, з його слів при вмиканні на екрані не природні кольори, синьо-рожеве зображення. Також від нього дізналися, що з моменту придбання, а це приблизно 5 років тому телевізор експлуатується з налаштуваннями, які були виконані на виробництві. Оскільки якість зображення повністю влаштовувала, воно було яскравим та контрастним, не було потреби у будь-яких діях.

✓ Діагностика сервісним центром

Виходячи з багаторічного досвіду роботи, імовірно проблема в підсвітці, однак, щоб переконатися в цьому потрібна діагностика телевізору. Коли його увімкнули в сервісному центрі, то побачили, що на екрані синє тло замість білого та тьмяне зображення (добре видно на перших двох світлинах). Поява синього фону може бути викликана тим, що свічення виробило свій ресурс, тоді світлодіоди змінюють спектр свічення з білого на синій. Телевізор розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується підсвітка, що складається з трьох стрінг (планок), на кожній з якої по 7 світлодіодів (див. світлину №3). У ситуації, що склалася, найоптимальнішим рішенням стане заміна цілого комплекту підсвітки, куди входять 3 стрінги. Про результати діагностики повідомили замовника, який не має претензій до виконання такого ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити – замовити та купити новий комплект підсвітки для цього телевізора LG Innotek Direct 32inch CSP Rev. 0.5 SSC_32inch_HD. Коли її отримали телемайстри виконали заміну всіх трьох планок. Практика показує, що завжди, незалежно від складності несправності, потрібна діагностика РК телевізору, оскільки завдяки правильним діям проблему вдалося вирішити на високому професійному рівні. На світлині №5 видно, що зображення яскраве та з природними кольорами. Крім того, майстер перевірив налаштування зображення, які практично всі були на максимальних рівнях та трохи їх понизив. На цей ремонт та комплект підсвітки видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей ремонт із заміни комплекту підсвітки (всіх трьох планок) з урахуванням їх вартості клієнт заплатив 1900 грн. Діагностика телевізора з точним виявленням причини несправності увійшла до загального бюджету.

✓ Причини несправності

Несправність, коли на екрані було занадто тьмяне зображення, синій фон замість білого, пов'язана з тим, що з ладу вийшла підсвітка екрану. Синій фон з'явився через те, що виробило свій ресурс свічення, як наслідок, світлодіоди змінили діапазон з білого на блакитний. Виходячи з багаторічного досвіду з виконання подібних ремонтів, було прийнято рішення та погоджено із замовником про заміну повного комплекту підсвітки. LED підсвітка сучасних телевізорів максимально вразлива до різких перепадів напруги мережі, інтенсивної чи неправильної експлуатації тощо. Саме цей телевізор протягом 5 років працював з максимальними рівнями налаштувань, включаючи яскравість та підсвітку, що також негативно позначилося на її роботі.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як заявлену несправність вдалося ефективно усунути, картинка на екрані з природними кольорами. Замовнику рекомендовано надалі використовувати телевізор менш інтенсивно. З урахуванням того, що телевізору 5 років та вже виконувався його ремонт, налаштування зображення, зроблені майстром, бажано не змінювати! Замовник запевнений у тому, що зниження рівнів підсвітки та яскравості на якості зображення ніяк не позначиться, воно як і раніше залишатиметься яскравим.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.