Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно пробита матриця до білої плями у телевізорі LG 32LH530V, діагностика телевізора з подальшим ремонтом.

Закінчення ремонту: 09.04.2020
Замовлення №: 00051
✓ Пристрій, виробник, модель

Невеликий стильний LCD телевізор ЕЛЖІ 32LH530V зібраний у грудні 2016 року. Модель з 32 дюймовою LED матрицею, роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою розгортки 900 Гц, завдяки чому досягається плавне відображення динамічних сцен. Потужність акустики у телевізорі складає 20 Ватт, є автоматична система придушення шумів Clear Voice, а також технологія об'ємного звучання Virtual Surround. Телевізор зі стандартним набором портів та роз'ємів, включаючи 2 HDMI для зручного підключення зовнішніх пристроїв.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Умань, упакований у рідну коробку, надійшов телевізор, у якого розбитий екран. Замовнику потрібна діагностика телевізора з наступним ремонтом, якщо його влаштує ціна. Телефоном він розповів, що спочатку телевізор використовувався на підставці, але після певного часу його вирішили розмістити на стіні. Усі роботи зі встановлення виконувались самостійно. Пропрацювавши в такому стані зовсім не довго, телевізор зірвався зі стіни і впав екраном на кут столу. Це призвело до того, що пробитою виявилася матриця до білої плями, з'явилися інші пошкодження, а зображення зникло. Він розуміє, що найшвидше при падінні постраждала не лише матриця, тому хоче після діагностики довідатись ціну і тоді вирішити, чи варто виконувати ремонт. У своєму місті вирішити проблему він не зміг, хоча звертався до кількох сервісів з ремонту телевізорів.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас завжди виконується діагностика телевізора з подальшим ремонтом, незалежно від його марки чи складності несправності. На перших трьох світлинах (особливо третій) видно, як сильно постраждала матриця. У тому місці, де екран впав на кут стола, пробило матрицю та в цьому місці утворилася велика біла пляма, навколо якої «сітка» з дрібних тріщин. Лівіше з'явилася світла пляма невизначеної форми. Догори довга тонка тріщина, з обох боків якої численні вертикальні смуги різного кольору. Правіше, біля верхньої рамки сірі плями різної форми та розміру (імовірно відбулося відшарування матриці). У правому нижньому кутку сіра прямокутна смуга, на якій видно частину заставки. Решта екрану чорного кольору. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, телемайстри встановили, що в результаті падіння з ладу вийшла лише матриця, яка підлягає заміні. Усі плати, підсвітка, рамка та інші складові повністю справні. Результати діагностики повідомили замовнику, який дав згоду на виконання подальшого ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Зв'язавшись з постачальниками, було вирішено питання про придбання нової оригінальної матриці для цього телевізора. Після її отримання знято розбиту панель, а на її місце встановлено нову. На останній світлині видно, що після правильно виконаної діагностики телевізора з подальшим результативним ремонтом він повністю справний. Також зроблено найоптимальніші налаштування зображення (тестове зображення відмінної якості, воно з яскравими, насиченими кольорами). На новий екран + ремонт по його встановленню замовнику видано гарантію. Відремонтований телевізор ретельно упакований та надісланий адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

Діагностика в цьому випадку виконана безкоштовно, а наступний ремонт із заміни матриці, включаючи її ціну, коштував 3800 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною виникнення такої складної несправності, в результаті чого знадобився дорогий ремонт із заміни матриці, стало падіння телевізора (він зірвався зі стіни). У цьому конкретному випадку він упав екраном на кут стола, внаслідок чого виявилася пробитою матриця, з'явилися інші механічні дефекти, відповідно телевізор повністю вийшов з ладу та його перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем надалі, замовнику телефоном надано деякі рекомендації. Насамперед вони стосувалися правильної коректної установки цього сучасного телевізора. Оскільки його вага понад 5 кг, при встановленні на стіну та при розрахунку кріплення, цей фактор повинен враховуватися насамперед. Маючи негативний досвід самостійного встановлення телевізора, рекомендовано скористатися послугами професіоналів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.