Сильно пошкоджена матриця в телевізорі LG 43UH671V, скільки коштує поміняти екран телевізора LG.

Замовлення №: 
90508
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор ЛДЖ 43UH671V (LG) з 43" екраном з роздільною 4К здатністю 3840x2160 точок та LED підсвічуванням. Модель з функцією Smart TV та процесором зображення UHD Mastering Engine. Завдяки широкому асортименту портів та роз'ємів, куди входять три HDMI 2.0, два USB та інші, цей телевізор від компанії LG є повноцінним домашнім розважальним комплексом.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі розбита матриця, замовник дізнавшись, скільки коштує поміняти екран телевізора LG, вирішив, що це набагато вигідніше ніж придбання нового телевізора, тому звернувся до нас за допомогою. Від нього дізналися, що ТБ висів на стіні, причому досить високо, але це не завадило дітям потрапити в нього важким та гострим предметом.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Оглянувши телевізор від відомого виробника LG, стало зрозуміло, що несправність досить серйозна, тому що на екрані скол, від якого в чотири сторони численні дрібні тріщини, скільки їх насправді, неможливо порахувати. Також з'явилися глибокі кругові тріщини, через які на екрані утворилася велика пляма, що нагадує «чорну діру». Тут же багато вертикальних стовпців (відмінно видно на світлинах №1, 2 та 3). По всьому екрану проглядаються тонкі горизонтальні лінії. Точно визначивши, скільки коштує поміняти екран телевізора LG в даному конкретному випадку, стало зрозуміло, що такий ремонт можна вважати рентабельним.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Перш ніж поміняти новий екран, в першу чергу ми дізналися у постачальника, скільки коштує відповідна матриця. Після отримання згоди від замовника, була замовлена та куплена нова деталь. Тільки потім виконали демонтаж розбитого екрана та поміняли його на новий. Зроблені всі налаштування, зображення відмінної якості, звук працює, від пульта дистанційного пульта телевізор LG включається. Скільки коштує поміняти РК екран на телевізорі LG замовника повністю влаштувало.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Поміняти новий екран разом з демонтажем та налаштуваннями коштувало замовнику 7500 грн.

✓ Причини несправності: 

Не акуратне, недбале ставлення до будь-якого сучасного телевізора з тонкої матрицею, і LG не виняток, призводить до подібної ситуації, скільки разів майстрам сервісного центру доводилося в цьому переконуватися. В даному конкретному випадку винні діти, які під час гри пошкодили екран, що далеко не рідкість.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативної заміни дорогої деталі, замовнику рекомендовано пояснити дітям, скільки коштує такий ремонт, коли потрібно поміняти новий екран та як складно він виконується. Стежити за тим, щоб з матрицею не було ніяких зовнішніх контактів!

заміна матриці телевізора LG 43UH671V
заміна матриці телевізора LG 43UH671V
заміна матриці телевізора LG 43UH671V
заміна матриці телевізора LG 43UH671V

Коментувати