Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильно механічно пошкоджений екран, зламана рамка телевізора Samsung UE40J6300, діагностики будь-яких телевізорів.

Закінчення ремонту: 28.04.2020
Замовлення №: 90703
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Самсунг UE40J6300AU з 40-дюймовою (102 см) матрицею, увійшов до лінійки 2015 року. Модель наділена прогресивними технологіями та функціями, до яких входить Smart TV (ОС Tizen), підтримка Wi-Fi, можливість перегляду відео з USB накопичувачів, приймання цифрового телебачення (DVB-T2) та багато іншого. Телевізор з автоматичним вирівнюванням гучності (AVL) наділений якісною аудіо системою, що складається з двох динаміків із загальною потужністю 20 Вт. Телевізор має такі входи, як AV, компонентний, 4 HDMI, MHL, 3 USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11n.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру надійшов телевізор, у якого дуже сильно пошкоджено екран та зламана рамка. Така несправність сталася внаслідок падіння телевізора на підлогу, де були сторонні предмети. Замовник, дізнавшись, що у нас виконуються діагностики будь-яких телевізорів, привіз його, щоб ми після її проведення сказали, чи зможемо зробити ремонт із заміни матриці разом з рамкою, чи будемо міняти рамку на нову або просто підклеювати. Для нього також важливо дізнатися, яким буде загальний бюджет ремонту. Тільки тоді він зможе остаточно вирішити, чи має сенс виконувати ремонт, чи все ж таки вигідніше купити новий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі практикуються діагностики будь-яких телевізорів, причому незалежно від складності несправності, тому цей випадок не є винятком. Через падіння на підлогу такі складові телевізора, як матриця та рамка постраждали дуже сильно. На екрані з'явилася дірка, від якої у різні боки довгі тонкі тріщини. Також багато дрібних тріщин з'явилося біля лівої бічної рамки, ще кілька довгих глибоких тріщин пройшли через весь екран. Між тріщинами велика кількість вертикальних кольорових смуг, які переважно зосереджені з правого боку. У верхньому лівому кутку велика пляма синього кольору та кілька синіх смуг уздовж усієї верхньої рамки. Не менше механічних пошкоджень внизу матриці, а саме растрова смуга вздовж нижньої рамки. Усі вищеописані дефекти можна побачити на фото №1 та 2. Виконання діагностики будь-яких РК телевізорів дає змогу повною мірою виявити несправність та визначитися, як правильно усунути її. У цьому випадку з її допомогою дійшли висновку, що рамка при падінні та сильному ударі пошкодилася настільки сильно (видно на світлині №3), що найкращим рішенням стане її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Результати діагностики будь-яких несправних телевізорів завжди повідомляються замовникам. В цьому випадку ми отримали від нього схвалення, що дозволило розпочати ремонт. Насамперед необхідно було замовити нові деталі для цього телевізора, а саме, нову матрицю та рамку. Після їх отримання телемайстри демонтували розбитий екран, а на його місце встановили новий. Оскільки від удару рамка сильно розламалася, тому її також замінили (див. світлину №4). В результаті вдалося досягти не тільки високої якості зображення, а й відмінного вигляду телевізора, який виглядає як новий, що підтверджується останньою світлиною. На ремонт + нові деталі замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку діагностика була безплатною, замовник заплатив 7200 грн. за нову матрицю, нову рамку та ремонт по їх заміні.

✓ Причини несправності

В цьому випадку несправність виявилася досить складною, оскільки через падіння в телевізорі з ладу вийшла не лише матриця, на якій множинні дефекти, а й розламалася рамка. І та й інша деталь підлягали заміні. Очевидно, що телевізор не зірвався б зі стіни, якби був правильно, якісно та надійно на ній закріплений.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що ця модель з невеликою вагою 7.8 кг, тому якихось проблем з її встановленням на стіні виникнути не повинно. Якщо немає впевненості в тому, що самостійні дії зі встановлення кріплення для відремонтованого телевізора будуть зроблені правильно, найкраще рішення довірити цей процес фахівцеві. Якщо подібна несправність повториться знову, не факт, що ремонт із заміни матриці виявиться рентабельним!    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.