Сильні механічні пошкодження матриці в Samsung UE22H5600, діагностика та ремонт телевізора.

Замовлення №: 
90805
✓ Пристрій, виробник, модель: 

22-дюймовий РК LED телевізор Самсунг UE22H5600AK, зібраний у серпні 2015 року, з підтримкою функції Smart TV (Операційна система Samsung Smart TV), а також такими додатковими можливостями, як Time Shift, підтримка клавіатури та миші, керування смартфоном. Ця модель з відмінним набором портів та роз'ємів, до яких входять 2 HDMI, 2 USB, компонентний вхід (Y/Pb/Pr), Ethernet (LAN), композитний вхід (AV), аудіовиход, цифровий аудіо вихід (оптичний), RF вхід (вхід для кабелю), IR-порт, CI Slot, SCART. За якість звуку у телевізорі відповідає аудіосистема із сумарною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор надійшов до нашого сервісного центру з міста Дніпро, запакованим в коробку від монітора. Телефоном замовник попросив, щоб була виконана діагностика та ремонт телевізора із заміни матриці, яка з необережності виявилася розбитою. Від нього дізналися, що телевізор встановлений у спеціальній ніші на кухні, яка точно в розмір телевізора, при цьому питання в ціні ремонту. Від виконаної діагностики очікує дізнатися кінцеву ціну, причому з урахуванням того, що знову працюватиме Smart TV. Також він повідомив, що це перша несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався, а екран виявився розбитим випадково. Оскільки нами завжди виконується діагностика та ремонт телевізора з такою проблемою, він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Під час огляду телевізора з'ясувалося, що екран пошкоджено дуже сильно, тому для діагностики та ремонту телевізора із заміни матриці є всі підстави. З усього видно, що в екран потрапили якимось предметом, внаслідок чого тут утворилася зовсім маленька дірка, від якої в різні боки пішли довгі тріщини. У цьому місці багато дрібних тріщин. На перших трьох світлинах добре видно, що верхня частина екрану чорного кольору. З правого та лівого боку дві великі білі плями невизначеної форми, вгорі яких окантовка яскраво синього кольору. З правого боку на екрані сітка з вертикальних та горизонтальних кольорових смуг, що перетинаються, по краях з переважанням рожевого кольору. Решта матриці у біло-блакитних вертикальних стовпцях. З такими проблемами діагностика та ремонт телевізора неминучі. У ході діагностики визначили обсяг майбутніх робіт, ціну кінцевого ремонту, повідомили її замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Наш сервісний центр протягом тривалого часу спеціалізується на ремонтах, пов'язаних із заміною розбитої матриці, тому ми змогли налагодити відносини з постачальниками, що добре зарекомендували себе. Це дозволило замовити та купити новий екран, який за характеристиками повністю відповідає тому, що розбитий. Після отримання нової панелі телемайстри акуратно зняли розбиту деталь (видно на світлині №4) та встановили ту, яку купили. Виконано всі налаштування, на останній світлині добре видно, що Smart TV працює. Завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту телевізора він повністю у робочому стані. У цій же коробці відремонтований телевізор надіслано на адресу замовника.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей ремонт із заміни нового екрану коштував замовнику 2500 грн, ціна діагностики не враховувалася.

✓ Причини несправності: 

Екран телевізора виявився з механічними пошкодженнями (тріщини, плями, смуги) через неакуратне поводження з боку користувачів. Через необережність у матрицю, яка за своєю конструкцією дуже тонка та тендітна, потрапили якимось предметом, через що телевізор, який використовувався на кухні у спеціальній ніші, повністю вийшов з ладу, що підтвердила виконана діагностика. До виникнення такої несправності схильні всі без винятку сучасні РК телевізори, тому цей випадок не є винятком.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативно виконаного ремонту з можливістю й надалі використовувати функцію Smart TV, замовник попереджений про те, що надалі поводитися з телевізором необхідно максимально дбайливо. Уникати будь-яких контактів із встановленою новою матрицею! Це пов'язано з тим, що якщо його буде пошкоджено знову, не факт, що другий подібний ремонт може виявитися рентабельним.

діагностика телевізора Samsung UE22H5600AK
діагностика телевізора Samsung UE22H5600AK
діагностика телевізора Samsung UE22H5600AK
діагностика телевізора Samsung UE22H5600AK
діагностика телевізора Samsung UE22H5600AK

Коментувати