Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сильні механічні пошкодження матриці в Samsung UE22H5600, діагностика та ремонт телевізора.

Закінчення ремонту: 24.01.2020
Замовлення №: 90805
✓ Пристрій, виробник, модель

22-дюймовий РК LED телевізор Самсунг UE22H5600AK, зібраний у серпні 2015 року, з підтримкою функції Smart TV (Операційна система Samsung Smart TV), а також такими додатковими можливостями, як Time Shift, підтримка клавіатури та миші, керування смартфоном. Ця модель з відмінним набором портів та роз'ємів, до яких входять 2 HDMI, 2 USB, компонентний вхід (Y/Pb/Pr), Ethernet (LAN), композитний вхід (AV), аудіовиход, цифровий аудіо вихід (оптичний), RF вхід (вхід для кабелю), IR-порт, CI Slot, SCART. За якість звуку у телевізорі відповідає аудіосистема із сумарною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашого сервісного центру з міста Дніпро, запакованим в коробку від монітора. Телефоном замовник попросив, щоб була виконана діагностика та ремонт телевізора із заміни матриці, яка з необережності виявилася розбитою. Від нього дізналися, що телевізор встановлений у спеціальній ніші на кухні, яка точно в розмір телевізора, при цьому питання в ціні ремонту. Від виконаної діагностики очікує дізнатися кінцеву ціну, причому з урахуванням того, що знову працюватиме Smart TV. Також він повідомив, що це перша несправність, тому раніше ремонт ще не виконувався, а екран виявився розбитим випадково. Оскільки нами завжди виконується діагностика та ремонт телевізора з такою проблемою, він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Під час огляду телевізора з'ясувалося, що екран пошкоджено дуже сильно, тому для діагностики та ремонту телевізора із заміни матриці є всі підстави. З усього видно, що в екран потрапили якимось предметом, внаслідок чого тут утворилася зовсім маленька дірка, від якої в різні боки пішли довгі тріщини. У цьому місці багато дрібних тріщин. На перших трьох світлинах добре видно, що верхня частина екрану чорного кольору. З правого та лівого боку дві великі білі плями невизначеної форми, вгорі яких окантовка яскраво синього кольору. З правого боку на екрані сітка з вертикальних та горизонтальних кольорових смуг, що перетинаються, по краях з переважанням рожевого кольору. Решта матриці у біло-блакитних вертикальних стовпцях. З такими проблемами діагностика та ремонт телевізора неминучі. У ході діагностики визначили обсяг майбутніх робіт, ціну кінцевого ремонту, повідомили її замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Наш сервісний центр протягом тривалого часу спеціалізується на ремонтах, пов'язаних із заміною розбитої матриці, тому ми змогли налагодити відносини з постачальниками, що добре зарекомендували себе. Це дозволило замовити та купити новий екран, який за характеристиками повністю відповідає тому, що розбитий. Після отримання нової панелі телемайстри акуратно зняли розбиту деталь (видно на світлині №4) та встановили ту, яку купили. Виконано всі налаштування, на останній світлині добре видно, що Smart TV працює. Завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту телевізора він повністю у робочому стані. У цій же коробці відремонтований телевізор надіслано на адресу замовника.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни нового екрану коштував замовнику 2500 грн, ціна діагностики не враховувалася.

✓ Причини несправності

Екран телевізора виявився з механічними пошкодженнями (тріщини, плями, смуги) через неакуратне поводження з боку користувачів. Через необережність у матрицю, яка за своєю конструкцією дуже тонка та тендітна, потрапили якимось предметом, через що телевізор, який використовувався на кухні у спеціальній ніші, повністю вийшов з ладу, що підтвердила виконана діагностика. До виникнення такої несправності схильні всі без винятку сучасні РК телевізори, тому цей випадок не є винятком.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаного ремонту з можливістю й надалі використовувати функцію Smart TV, замовник попереджений про те, що надалі поводитися з телевізором необхідно максимально дбайливо. Уникати будь-яких контактів із встановленою новою матрицею! Це пов'язано з тим, що якщо його буде пошкоджено знову, не факт, що другий подібний ремонт може виявитися рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.