Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Смуги та дефекти графіки праворуч на екрані в LG 42UB820V, ремонт несправної матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 03.02.2020
Замовлення №: 90879
✓ Пристрій, виробник, модель

Smart телевізор ЛЖ 42UB820V, зібраний у квітні 2015 року (Нідерланди) наділений 42-дюймовою LED матрицею та роздільною здатністю 4К 3840x2160 пікселів. IPS матриця, що використовується в цій моделі з широкими кутами огляду, завдяки чому телевізор можна розмітити у будь-якому зручному для користувача місці. У телевізора 4 роз'єми HDMI, що перетворюють його на повноцінний домашній розважальний комплекс. Керувати телевізором можна за допомогою ергономічного пульта дистанційного керування Magic Remote з інтегрованим акселерометром та наявністю підтримки всіх функцій цього «розумного» телевізора.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, упакованим у коробку, надіслали до нашого сервісного центру з міста Житомир. Заявлена несправність - правий бік екрана в дефектах графіки, з'явилися артефакти та кольорові смужки. Виходячи з практики можна зробити висновок, що такі «симптоми» вказують на те, що буде потрібно ремонт несправної матриці телевізора, про що на 100% можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що несправність досить серйозна, через те, що на правій стороні матриці дефекти графіки, візуально заставка складається з численних різноколірних кубиків, у правому кутку велика прямокутна світла пляма, на якій безліч ліній, що ледь проглядаються та ще кілька невеликих різноколірних смуг. На світлині №2 добре видно, що прямокутна пляма стала квадратною, дефекти графіки перемістилися трохи вище за середину матриці, де проглядається частина заставки, а кольорові вертикальні смуги стали набагато довшими. Після розбирання телевізора з'ясували, що в цій моделі використовується матриця LC420EQE(PG)(M1), а несправність пов'язана з тим, що з ладу вийшли її елементи. Це говорить про те, що неминучий ремонт несправної матриці телевізора, та він буде складним і дорогим, оскільки потрібна їх заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки в цій ситуації можлива лише заміна несправних елементів матриці, насамперед їх необхідно було замовити та купити. Як показує практика, для виконання такого ремонту несправної матриці телевізора, який належить до категорії складних, потрібні досвід та знання. Після заміни всіх елементів матриці, що вийшли з ладу, зображення на екрані відмінної якості, всі дефекти графіки, артефакти та смужки зникли, що підтверджує остання світлина. На нові деталі та ремонт клієнту видали гарантію. Відремонтований телевізор у тій самій коробці відправлено до міста Житомира.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці (усунення дефектів графіки, артефактів та смуг) із заміною деталей клієнт заплатив 2700 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, така несправність, коли на матриці сучасного телевізора з'являються різного роду дефекти (смуги, розводи, дефекти графіки та інше), може траплятися з різних причин, в більшості випадків з вини самих користувачів. У цьому випадку дефекти на зображенні імовірно могли з'явитися внаслідок удару.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано деякі роз'яснення та рекомендації, а саме, як експлуатувати цей відремонтований телевізор надалі. Акцент зроблено на тому, щоб берегти матрицю від різного роду механічних впливів, у тому числі ударів або миття водою, оскільки все це негативно впливає на її роботу, що зрештою призводить до складного та дорогого ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.