Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Сірий екран, спочатку були періодичні спотворення картинки в телевізорі Honda HD LED 244, ремонт матриці телевізора Хонда.

Закінчення ремонту: 15.04.2020
Замовлення №: 00192
✓ Пристрій, виробник, модель

24-дюймовий LCD телевізор Хонда HD LED 244 стане чудовим рішенням для використання у невеликій спальні або на кухні. Модель з роздільною здатністю 1920x1080 (Full HD), частотою 50 Гц, яскравістю 400 кд/м2, контрастністю 20000:1 та кутом огляду 160 градусів. У телевізорі використовується аналоговий тюнер (PAL, SECAM, NTSC). За якість звуку несуть відповідальність два вбудовані динаміки по 3 Ват кожен. До додаткових функцій можна віднести наявність таймера сну.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся власник телевізора Хонда, у якому виникли проблеми. А саме, при включенні замість зображення сірий екран, спочатку були періодичні спотворення картинки. Від нього дізналися, що несправність почалася після того, як дочка протерла матрицю досить вологою губкою. У сервісному центрі телевізор увімкнувся, однак зображення так і не з'явилося, хоча підсвітка була. Це вказує на те, що, можливо, буде потрібно ремонт матриці телевізора Хонда, про що можна буде стверджувати тільки після проведеної діагностики. Разом із телевізором замовник приніс пульт дистанційного керування.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується плата T-con M240HTN01.2 CTRL BD, WIFI модуль MS-1E198407. Перш ніж виконувати ремонт матриці телевізора Хонда було проведено поглиблену діагностику. Вона показала, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу вийшли планка матриці та модуль T-Con, відновити які можливо на компонентному рівні, тому їх заміна не буде потрібна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт матриці телевізора Хонда полягав у відновленні модулів, що вийшли з ладу. Для цього довелося перепаяти SMD конденсатори та резистори (див. світлини №4 та 5). Це був результативний ремонт, підтвердження чого світлина №1 (при включенні на матриці з'явилася картинка). Замовнику видано гарантію.    

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт планки матриці та модуля T-Con із заміною SMD конденсаторів та резисторів замовник заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, чому потрібен був ремонт матриці телевізора Хонда стала неправильна його експлуатація. Зокрема, екран протерли надто мокрою губкою, чого категорично робити не можна. В результаті цього волога потрапила під екран на планку матриці та модуль T-Con, тим самим вивівши їх з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру

З боку користувача було прийнято правильне рішення про негайне звернення за допомогою до сервісного центру. В іншому випадку наслідки могли б бути значно серйознішими, а ремонт матриці телевізора Хонда складнішим та дорожчим. Майстер рекомендував при подальшій експлуатації не допускати потрапляння рідини усередину під екран! Протирати його сухою м'якою серветкою або використовувати для цього спеціальні засоби, які можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.