Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Широкі вертикальні смуги, проглядаються також горизонтальні на екрані телевізора Samsung UE55ES8000, ремонт матриць телевізорів Samsung.

Закінчення ремонту: 23.11.2020
Замовлення №: 00725
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий «розумний» РК телевізор Самсунг UE-55ES8000 (Samsung) наділений високими технічними характеристиками та відмінним сучасним функціоналом, включаючи підтримку 3D. Завдяки технології інтелектуального керування (Smart Interaction technology) керувати телевізором можна без натискання кнопок на пульті дистанційного керування. Користувач за допомогою голосових команд та жестів зможе вмикати та вимикати телевізор, перемикати канали, відкривати/закривати програми, а також користуватися Інтернетом. У телевізорі використовується двоядерний процесор, у нього є 3 роз'єми USB, 3 HDMI, CI (PCMCIA) слот, роз'єм для навушників, LAN (RJ-45), компонентний вхід (Y/Pb/Pr), композитний вхід (AV), цифровий аудіовихід (оптичний), SCART, антенний вхід (супутникове ТБ), MHL для прямого підключення мобільних телефонів, планшетів та ін. Два вбудовані динаміки по 10 Ватт кожен у поєднанні з технологіями Dolby Digital Plus/Dolby Pulse, 3D Sound, DNSe забезпечують під час перегляду неперевершену якість звучання.        

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Луцьк до нашої майстерні цей телевізор надійшов із досить складною несправністю, а саме, на екрані зверху по зображенню вертикальні широкі смуги, також проглядаються горизонтальні. Через це перегляд став неможливим. Телефоном від замовника дізналися, що телевізор придбано кілька років тому та весь цей час він працював без проблем. Коли сталася несправність він звертався до кількох майстерень у своєму місті, але скрізь говорили, що з появою смуг імовірно потрібен буде ремонт матриць телевізорів Samsung, причому найшвидше із заміною деталей, купити які вкрай складно. Після цього було ухвалено рішення про відсилання телевізора до нашого сервісного центру в м. Києві. Також клієнт повідомив, що у нього немає припущень чому виникла несправність, оскільки телевізор встановлений на стіні, тому якісь механічні впливи на нього не проводилися. Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам у ремонті матриць телевізорів Samsung, тому взялися за його відновлення.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, стало зрозуміло, що на екрані перпендикулярні смуги та стовпи по зображенню, є слабкі горизонтальні. На першій та четвертій світлині видно, що на всьому екрані кольорові стовпці. Уздовж лівої бічної рамки біла тонка смуга, трохи правіше не так виражена смуга блідо зеленого кольору, ще правіше широка вертикальна смуга білого кольору. Далі екран чорного кольору, посередині залишилася світитися частина заставки, далі двокольорова вертикальна смуга, а ще правіше яскраво зелена. Також на екрані проглядаються горизонтальні смуги. На світлинах №2 та 3 добре видно, що матриця виглядає дуже неакуратно, на ній багато пилу та потьоків. Те, що потрібно ремонт матриць телевізорів Samsung не викликає сумнівів, при цьому наскільки він виявиться складним можна буде судити після діагностики. Після того, як телевізор розібрали та провели поглиблену діагностику з'ясували, що проблема викликана виходом з ладу драйверів планок матриці, які не підлягають відновленню, відповідно потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту матриць Samsung потрібно було замовити та купити нові драйвера планки матриці GSK-SNB55240MB3SL4LV0.1, GSK SNB55240MB3SR4LV0.1 для заміни. Нам вдалося це зробити, тому після їх отримання виконано ремонт матриці із заміною несправних драйверів планок, для чого використовувалося спеціальне обладнання. Це дозволило усунути заявлену несправність, оскільки всі дефекти на екрані зникли, зображення з'явилося, воно хорошої якості (добре видно на світлині №5). На цей ремонт + нові драйвери планки матриці видано гарантію. Відремонтований телевізор упакований у ту саму коробку та відправлений адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей складний ремонт із заміни драйверів планок РК матриці з урахуванням їх вартості замовнику довелося заплатити 4500 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічної практики з виконання таких ремонтів, як у цьому випадку, можна зробити висновок, що подібна несправність, коли по зображенню з'являються перпендикулярні смуги та стовпці різної ширини та кольору, може виявитися в будь-якому сучасному телевізорі, тому Samsung не є винятком. Поява такої складної проблеми може бути викликана різними чинниками. Наприклад, низькою якістю контакту, потраплянням під матрицю будь-якої рідини або виходом з ладу драйверів, як у цьому конкретному випадку. Незалежно від причини, потрібен складний ремонт, який вимагатиме не лише досвіду та знань того, хто його виконуватиме, а й певних фінансових вкладень.    

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику повідомили, що проблема вирішена максимально ефективно, оскільки замінено драйвери планки матриці, які при правильній подальшій експлуатації пропрацюють досить тривалий час. Рекомендовано правильно доглядати телевізор, уважно прочитати інструкцію, яка йде в комплекті постачання, де є розділ по догляду за цим сучасним телевізором.    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.