Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Широкі вертикальні смуги на екрані Samsung UE28J4100, послуги з ремонту матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 24.02.2020
Замовлення №: 90860
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE28J4100AK з LED підсвіткою, увійшов до лінійки 2015 року. Модель з 28-дюймовою матрицею, роздільною здатністю 1366x768 пікселів, частотою розгортки 100 Гц, підтримкою форматів MP3, MPEG4, JPEG, а також підтримкою телевізійних стандартів PAL, SECAM та NTSC. Модель наділена одним незалежним TV тюнером, таймером сну та функцією «картинка в картинці». За якість звуку відповідає акустична система із сумарною потужністю звуку 10 Вт. У телевізорі є такі порти та роз'єми, як аудіо оптичний вихід та вихід на навушники, AV-вхід, відео компонентний, 2 HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор із досить складною несправністю замовник надіслав до нашого сервісного центру з міста Канів Черкаської області України. Причина - по всьому екрану з'явилися вертикальні широкі чорно-білі смуги, зображення взагалі немає. Ми завжди надаємо послуги з ремонту матриці телевізора, оскільки всі симптоми вказують на те, що проблема саме в ній. Телефоном замовник повідомив, що у своєму місті звертався до кількох майстерень з ремонту телевізорів, але скрізь у такій послузі йому було відмовлено через складність поломки.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у хорошому стані, однак на екрані замість зображення широкі вертикальні смуги. На перших трьох світлинах виразно видно, що біля правої бічної рамки смуга білого кольору, далі трохи темніша. Чим ближче до бічної лівої рамки, смуги ширші та темніші. Перш ніж надавати послуги з ремонту матриці телевізора, необхідно точно визначити, що спричинило виникнення такої несправності. Для цих цілей передбачена діагностика, в ході якої вдалося встановити, що ремонт буде не простим, оскільки з ладу вийшли елементи матриці, відновити які неможливо, тому гарантовано потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для надання такої послуги з ремонту РК матриці телевізора потрібно було замовити та купити ті деталі, які підлягали заміні. Після їх одержання виконано складний ремонт, для чого використали спеціальне обладнання. В результаті, всі смуги на екрані зникли, зображення з'явилося (видно на світлині №5). Також телемайстер, який надавав цю послугу, перевірив звук та реакцію телевізора на дистанційне керування. На цей складний, при цьому результативний ремонт + нові елементи матриці замовнику видали гарантію. Добре запакований, відремонтований телевізор відправлений адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням компонентів, які довелося замінити для ремонту матриці, замовник заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Сучасні РК LED телевізори схильні до виникнення такої несправності, як поява на матриці вертикальних смуг різної ширини та кольору. Це значно погіршує якість зображення, а в деяких випадках, як у цьому, може пропадати взагалі. Виходячи з багаторічного досвіду роботи поломка виникає з різних причин, наприклад, якщо під матрицю потрапляє волога або рідина, коли низька якість контакту, якщо з ладу виходять драйвера і так далі. У будь-якому випадку без ремонту несправної матриці телевізора не обійтися.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику роз'яснили, що спричинило таку несправність, як виконувався цей складний ремонт, а також як надалі правильно експлуатувати телевізор. Рекомендовано правильно доглядати телевізор, уникати контакту з будь-якою рідиною, дотримуватися всіх експлуатаційних правил.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.