Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий нижній правий кут телевізора Sony KDL-24W605, заміна екрану телевізора Соні 24 дюйма.

Закінчення ремонту: 24.10.2019
Замовлення №: 90701
✓ Пристрій, виробник, модель

24-дюймовий РК LED телевізор Соні KDL-24W605A, зібраний у Словаччині в 2013 році, наділений функцією Smart TV, бездротовим модулем Wi-Fi, а також технологією X-Reality PRO, завдяки чому зображення на екрані різкіше та яскравіше. Модель з багатим асортиментом портів та роз'ємів, до яких входять HDMI, USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор від популярного виробника Соні із розбитим екраном надіслали із міста Вишгород. Телефоном замовник розповів, що ненароком вдарили у правий нижній кут телевізора, що стало причиною його повного виходу з ладу, оскільки зображення на екрані зникло практично відразу та з'явилися дефекти. Він його відразу ж вимкнув та почав шукати в інтернеті, де можлива заміна екрану телевізора Соні 24 дюйми. Оскільки ми завжди виконуємо такої складністі ремонти, як заміна матриці, незалежно від того, скільки дюймів вона має 24 або більше, замовнику було запропоновано надіслати телевізор у нашу майстерню, надійно його упаковавши.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, удар у нижній правий кут був досить сильним, оскільки в місці удару утворився продовгастий скол, що світиться, від якого на всі боки пішли численні тонкі тріщини різної довжини, деякі з яких світяться. У кутку сітка з дрібних тріщин та багато різнокольорових крапок, практично вздовж усієї правої бічної рамки (відмінно видно на світлині №3). На першій світлині також видно, що в середині 24-дюймового LED екрану з'явилася світла горизонтальна смуга, а в місці удару сірі плями невизначеної форми. З такими дефектами можлива лише заміна екрану телевізора Соні 24 дюйми.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити ідентичний екран з діагоналлю 24 дюйми, який повністю підійшов за технічними характеристиками до цього телевізора Соні. Після його отримання з телевізора зняли розбитий екран та на його місце встановили новий. Після вдалої заміни екрана телевізора Соні 24 дюйми виконані всі необхідні налаштування, зокрема використання пульта дистанційного керування, налаштування зображення та звуку, одночасного перегляду двох зображень, підключення телевізора Соні до інтернету та інші (добре видно на останній світлині). На ремонт із заміни + новий 24-дюймовий екран замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З усіма налаштуваннями заміна 24-дюймового екрану, який заздалегідь замовили та купили обійшлася клієнту 3700 грн.

✓ Причини несправності

До такого складного та дорогого ремонту, як заміна розбитого екрану, незалежно від діагоналі, призводить, як правило, не правильна експлуатація будь-якого сучасного РК телевізора, і Соні не виняток. Вся справа в тому, що багато користувачів або за незнанням, або по недбалості поводяться з телевізором вкрай не акуратно, особливо з матрицею, яка за своєю конструкцією дуже тонка, тому вразлива до різних механічних впливів. Цей випадок це добре підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому конкретному випадку рекомендація може бути лише одна, правильне поводження з відремонтованим телевізором від Соні! Берегти матрицю від різноманітних механічних впливів, у тому числі від потрапляння під неї будь-якої рідини. Дотримуючись цих досить простих правил, 24-дюймовий телевізор зможе пропрацювати ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.