Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, зображення немає, лише трохи кольорових смуг та темний екран в LG 32LH510U, потрібна точна діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 19.05.2020
Замовлення №: 00237
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК телевізор ЛГ 32LH510U польської збірки увійшов до лінійки 2016 року. Модель з роздільною здатністю 1366x768 пікселів та частотою розгортки 300 Гц. За хороший звук відповідають два інтегровані динаміки, загальна потужність яких 6 Ватт, а також технологія об'ємного звучання Virtual Surround. Телевізор з підтримкою Clear Voice – автоматичної системи придушення шумів. Ця модель працює під управлінням графічного процесора Triple XD Engine, завдяки чому забезпечується якісна передача зображення. З портів та роз'ємів можна виділити один HDMI, USB, компонентний вхід.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі пробито матрицю, повністю зникло зображення, на екрані лише трохи кольорових смуг та темний екран. У такому стані, упакованим у рідну коробку та обмотаним картоном цей телевізор надійшов до нашої майстерні. Від замовника дізналися, що телевізор зіштовхнули на підлогу, де знаходилися різні предмети, в тому числі дитячі іграшки. Впавши екраном вниз на ці предмети, сталася така несправність. Замовнику потрібна точна діагностика телевізора, тому що у нього є підозри, що під час падіння постраждала ще й підсвітка. Тому він попросив спочатку зробити діагностику з визначенням необхідних ремонтних робіт та суми. Тільки після цього він зможе прийняти рішення, виконувати заміну матриці або все ж таки віддати перевагу новому телевізору з більш прогресивними функціями.

✓ Діагностика сервісним центром

У разі виникнення будь-якої складності несправності потрібна точна діагностика телевізора та цей випадок не виняток. На перших трьох світлинах виразно видно, наскільки сильно через падіння на підлогу пробита матриця, у цьому місці утворилася дірка, що світиться. Від неї кілька довгих та коротких тріщин. Декілька тонких тріщин пройшли через весь екран. Над логотипом LG пляма, яка змінює свій колір. У верхньому лівому кутку кілька крапок. У ході виконаної діагностики встановлено, що підсвітка повністю у робочому стані, заміні підлягає лише розбита матриця. Замовнику повідомили результати діагностики, ціну ремонту та ним прийнято рішення виконувати заміну матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед необхідно було замовити у постачальників нову матрицю для цього телевізора. Після її отримання телемайстри акуратно зняли розбиту деталь, а на в її місце встановили нову. Після увімкнення телевізора виконали всі необхідні налаштування. На останній світлині цей телевізор після результативного ремонту. У цьому конкретному випадку потрібна була точна діагностика телевізора, завдяки якій точно встановлено, що при падінні підсвітка була не ушкодженою, але через те, що так сильно розбилася матриця, навіть зникло зображення. На нову панель та ремонт за її встановлення замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни розбитої матриці коштував замовнику 3700 грн. Точна діагностика, як і інші роботи, увійшли до загальної вартості послуги.

✓ Причини несправності

Телевізор з тонкою матрицею зіштовхнули на підлогу, внаслідок чого він повністю прийшов у непридатність, а відповідно зникла можливість перегляду. Такі випадки у практиці телемайстрів непоодинокі, скоріше навпаки, трапляються досить часто. У цьому випадку припущення замовника, що зображення на екрані зникло через підсвітку, яка могла постраждати під час падіння, не підтвердилося.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не повторилася подібна неприємність, рекомендовано уникати контактів із телевізором, який можна знову зіштовхнути на підлогу. Якщо таке станеться, не факт, що ще один такий ремонт буде актуальним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.