Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, тьмяне зображення в телевізорі Saturn TV LED22K New, ціна діагностики телевізора.

Закінчення ремонту: 26.07.2019
Замовлення №: 90456
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Сатурн LED 22 K, який увійшов в лінійку 2013 року, відмінно підходить для приміщення з обмеженим простором. Модель наділена LED підсвічуванням, у неї хороші можливості підключення, представлені такими роз'ємами, як HDMI, SCART, VGA, а також USB 2.0 з підтримкою прямого відтворення відео/аудіо/ фото файлів з різних зовнішніх носіїв.

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі розбитий екран, зі слів замовника дізналися, що він хотів подивитися, чому стало тьмяним зображення, але упустив телевізор, який впав та розбився. Він звернувся в наш сервісний центр, щоб ми виконали діагностику та визначили, чи можливо вписатися в ціну 1500 грн. з заміною матриці і ремонтом підсвітки. Пристрій прийнято в роботу, а замовник обізнаний про те, що за умови подальшого ремонту, ціна діагностики телевізора не враховується.

✓ Діагностика сервісним центром

Через падіння телевізора на підлогу, на екрані у верхньому правому куті утворилася маленька дірочка, від якої в різні боки тріщини, деякі з них досить глибокі (добре видно на світлині №2). Між тріщинами і по всій матриці численні вертикальні та горизонтальні різнокольорові смуги. Біля правої бічної рамки велика пляма червоного кольору. Після діагностики замовнику повідомили, що ремонт за 1500 грн. можливий, а ціна діагностики телевізора вже в нього входить.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову матрицю для цього телевізора і після її отримання виконали заміну. Також виконали ремонт LED підсвітки, після чого зображення на екрані відмінної якості (див. світлину №4). Ціну діагностики телевізора при виконанні цього складного ремонту не враховували.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна нової матриці та її встановлення, а також ремонт підсвітки обійшовся замовнику 1500 грн., діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності

Причини виникнення даної несправності очевидні - це не коректне використання телевізора. Те, що з ладу вийшла LED підсвітка, свідчить про те, що його використовували на максимальній яскравості. Після падіння телевізора, він взагалі вийшов з ладу, оскільки на матриці з'явилися тріщини та інші механічні пошкодження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеної діагностики, ціна якої при ремонті не враховувалася, замовнику рекомендовано при перегляді передач трохи збавляти яскравість. Іншими словами в налаштуваннях зображення зменшити рівень яскравості та підсвітки. Берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів, в іншому випадку ціна ремонту буде значно вище!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.