Розбитий екран, тьмяне зображення в телевізорі Saturn TV LED22K New, ціна діагностики телевізора.

Замовлення №: 
90456
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Телевізор Сатурн LED 22 K, який увійшов в лінійку 2013 року, відмінно підходить для приміщення з обмеженим простором. Модель наділена LED підсвічуванням, у неї хороші можливості підключення, представлені такими роз'ємами, як HDMI, SCART, VGA, а також USB 2.0 з підтримкою прямого відтворення відео/аудіо/ фото файлів з різних зовнішніх носіїв.

✓ Заявлена несправність замовником: 

В телевізорі розбитий екран, зі слів замовника дізналися, що він хотів подивитися, чому стало тьмяним зображення, але упустив телевізор, який впав та розбився. Він звернувся в наш сервісний центр, щоб ми виконали діагностику та визначили, чи можливо вписатися в ціну 1500 грн. з заміною матриці і ремонтом підсвітки. Пристрій прийнято в роботу, а замовник обізнаний про те, що за умови подальшого ремонту, ціна діагностики телевізора не враховується.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Через падіння телевізора на підлогу, на екрані у верхньому правому куті утворилася маленька дірочка, від якої в різні боки тріщини, деякі з них досить глибокі (добре видно на світлині №2). Між тріщинами і по всій матриці численні вертикальні та горизонтальні різнокольорові смуги. Біля правої бічної рамки велика пляма червоного кольору. Після діагностики замовнику повідомили, що ремонт за 1500 грн. можливий, а ціна діагностики телевізора вже в нього входить.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили нову матрицю для цього телевізора і після її отримання виконали заміну. Також виконали ремонт LED підсвітки, після чого зображення на екрані відмінної якості (див. світлину №4). Ціну діагностики телевізора при виконанні цього складного ремонту не враховували.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ціна нової матриці та її встановлення, а також ремонт підсвітки обійшовся замовнику 1500 грн., діагностика зроблена безкоштовно.

✓ Причини несправності: 

Причини виникнення даної несправності очевидні - це не коректне використання телевізора. Те, що з ладу вийшла LED підсвітка, свідчить про те, що його використовували на максимальній яскравості. Після падіння телевізора, він взагалі вийшов з ладу, оскільки на матриці з'явилися тріщини та інші механічні пошкодження.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після правильно проведеної діагностики, ціна якої при ремонті не враховувалася, замовнику рекомендовано при перегляді передач трохи збавляти яскравість. Іншими словами в налаштуваннях зображення зменшити рівень яскравості та підсвітки. Берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів, в іншому випадку ціна ремонту буде значно вище!

діагностика телевізора Saturn TV LED22K New
діагностика телевізора Saturn TV LED22K New
діагностика телевізора Saturn TV LED22K New
діагностика телевізора Saturn TV LED22K New

Коментувати