Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, продавлений у місці удару Samsung UE32J5500AW, поглиблена діагностика телевізора.

Закінчення ремонту: 06.03.2020
Замовлення №: 90784
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор Самсунг UE32J5500, зібраний у жовтні 2016 року, налічує багато сучасних технологій компанії. Телевізор з частотою розгортки 400 PQI, внаслідок чого на екрані яскрава, контрастна та плавна картинка. За мережеві можливості моделі відповідають провідний 100-мегабітний Ethernet та модуль Wi-Fi. Мультимедійна складова представлена функцією Smart TV з підтримкою різноманітного офлайн та онлайн контенту. Є можливість перегляду цифрового телебачення у стандартах DVB-T та DVB-C. До числа портів входять 3 HDMI, 2 USB 2.0, а також MHL для підключення смартфонів.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі після падіння дуже сильно розбито матрицю, в місці удару вона продавлена, в результаті множинні механічні дефекти сильно потемніло зображення. Замовник попросив, щоб була виконана поглиблена діагностика телевізора, тому що йому дуже важливим є точне визначення того, на скільки дорожче буде, не тільки поміняти нову матрицю, а й відновити телевізор повністю в робочий стан. Також він повідомив, що з телевізором не поспішає, головне результат.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах, особливо третій, добре видно, наскільки сильні ушкодження на екрані. У місці удару з'явилася сітка з дрібних тріщин, ще багато довгих тонких тріщин практично по всій матриці. У місці удару з'явилася вм'ятина, у правому верхньому кутку сіра пляма невизначеної форми (ймовірно відбулося відшарування матриці). Між тріщинами багато кольорових вертикальних смуг різної довжини. Біля нижньої рамки посередині багато світлих вертикальних стовпців. Решта екрана чорного кольору. Виконана поглиблена діагностика телевізора показала (для чого телевізор довелося повністю розібрати), що разом з розбитою матрицею з ладу вийшли світлофільтри та розсіювач, відповідальні за її підсвітку. З огляду на всі несправності було визначено вартість ремонту загалом, про яку повідомили замовнику та отримали схвалення на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед необхідно було замовити та купити нову матрицю для заміни. Після її отримання виконано її встановлення з наступними налаштуваннями. Крім того, виконано відновлення роботи підсвітки. Завдяки правильній поглибленій діагностиці телевізора та професійному ремонту цей телевізор повністю у робочому стані. На останній світлині видно, що зображення з'явилося, підсвітка рівномірна по всьому екрану. Майстром виставлені оптимальні налаштування зображення: підсвітка на рівні 20, контраст 100, яскравість 45, чіткість та колір 55. Від пульта дистанційного керування телевізор працює. На цей ремонт, а також модулі, які замінили, видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю та її встановлення, ремонт підсвітки, а також налаштування клієнт заплатив 4000 грн, поглиблена діагностика увійшла до цієї суми.

✓ Причини несправності

Через падіння телевізора з висоти, не тільки у його роботі, а й у зовнішньому вигляді відбулися суттєві зміни. А саме, матриця повністю вийшла з ладу через появу на ній численних механічних пошкоджень. Крім того, в ході виконання поглибленої діагностики вдалося встановити, що несправна підсвітка (світлофільтри, розсіювач), що також ускладнило без того непросту ситуацію.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано, використовуючи кріплення на стіну, що є в телевізорі, з урахуванням його ваги 4.7 кг, правильно все розрахувати, щоб він знову не зірвався та не впав. Налаштування зображення, виконані в сервісному центрі, не змінювати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.