Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, пробитий наскрізь, подряпаний, немає зображення в телевізорі LG 55UB950V, заміна РК панелі телевізора LG.

Закінчення ремонту: 29.10.2020
Замовлення №: 00658
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ 55UB950V (LG) - це 55-дюймовий РК телевізор з LED підсвічуванням та функцією Smart TV. Модель з 4К роздільною здатністю 3840х2160 пікселів, завдяки чому гарантується неймовірно яскраве та чітке зображення, навіть при перегляді зблизька. Крім того, телевізор із підтримкою 3D технології, що виділяє його серед інших моделей. Бездротові можливості представлені вбудованим модулем Wi-Fi. У телевізорі використовується потужний процесор зображення Triple XD Engine + Tru-ULTRA HD Engine, він наділений широким асортиментом портів та роз'ємів. Це 1 HDMI 2.0, 3 HDMI 1.4, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0, слот CI, компонентний вхід (Y, Pb, Pr) + Audio, композитний вхід (CVBS + Audio), Scart та інші. У комплекті до телевізора передбачені 3D окуляри в кількості 4 штук, а також унікальний пульт дистанційного керування Magic Remote з функцією «Указка».

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, упакований у рідну коробку, надійшов до нашого сервісного центру з міста Харків з дуже складною несправністю. У телевізорі розбитий екран, тому потрібна заміна РК панелі телевізора LG, виконати яку у своєму рідному місті клієнт не зміг. Телефоном він повідомив, що телевізор впав на підлогу, де знаходилися різні сторонні предмети. В результаті він повністю вийшов з ладу, зображення зникло, відповідно його експлуатація неможлива. Разом із телевізором замовник надіслав шнур.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор надійшов у жахливому стані, на світлині №3 видно, наскільки сильно панель подряпана, таке відчуття, що хтось спеціально якимось твердим предметом дряпав по екрану. Коли телевізор у ввімкненому стані добре видно всі наслідки падіння. Правіше за логотип LG з'явилася дірка, що світиться, від якої в різні боки короткі тріщини, що візуально нагадують квітку. Ще кілька довгих та глибоких тріщин по всьому екрану. У районі дірки темна пляма невизначеної форми, решта РК панель у численних вертикальних та горизонтальних смугах різного кольору та довжини. Телевізор повністю розібрали та з'ясували, що в ньому використовуються такі складові, як матриця LC550EQF(FG)(F1), плата 6870C-0463B H/F, шлейфи EAD62162215. Виконана діагностика показала, що екран через сильний удар пробитий наскрізь, розбита матриця та всі інші шари екрана, включаючи світлофільтри та розсіювач. Виходячи з цього, заміна РК панелі телевізора LG повинна виконуватися в зборі, що відобразиться на кінцевій вартості відновлювальних робіт. Телефоном замовник ознайомлений із результатами діагностики, який дав згоду на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу була замовлена ​​та куплена для цього телевізора нова Panel LG Display LC550EQF-FGF1. Після її отримання телемайстри з великим досвідом виконання подібних ремонтів демонтували матрицю, що вийшла з ладу (видно на світлині №4) та виконали заміну РК панелі телевізора LG у зборі. На останній світлині видно, що після такого складного ремонту телевізор виглядає як новий, зображення на екрані з'явилося, воно високої якості – яскраве, соковите, контрастне. Ретельно упакований телевізор відправлено адресату до міста Харкова. На цей ремонт та нову матрицю у зборі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість нової матриці Panel LG Display LC550EQF-FGF1 у зборі та виконана заміна склала 15800 грн. 

✓ Причини несправності

Цей телевізор з великою 55-дюймовою РК панеллю після падіння з висоти, в результаті якого розбита не тільки матриця (вона пробита наскрізь), але й інші шари екрана: світлофільтри, розсіювач. Крім того, на екрані були множинні подряпини невідомого походження, таке відчуття, що хтось спеціально їх завдавав, малював на екрані гострим предметом. Такі механічні пошкодження повністю вивели телевізор із ладу, оскільки зображення зникло та його перегляд став неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику повідомили, що в телевізор встановлено нову оригінальну матрицю у зборі, при правильному поводженні з якою вона прослужить багато років. Оскільки цей телевізор від популярної компанії LG з великими габаритами та вагою близько 24 кг, підійти до його встановлення максимально відповідально. Якщо він використовуватиметься на стіні, запросити фахівців-монтажників, які правильно розрахують кріплення, щоб телевізор не зірвався з нього та не впав знову. Уникати будь-яких контактів з екраном, не дряпати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.