Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, немає зображення в Samsung UE32N5300, діагностика та визначення несправності.

Закінчення ремонту: 23.08.2019
Замовлення №: 90183
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий «розумний» LED телевізор Самсунг UE32N5300AU, зібраний у 2018 році, наділений функцією Smart TV. У телевізорі використовується багато корисних технологій, таких як, Micro Dimming Pro, яка ділить екран на фрагменти, аналізує кожен з них та забезпечує глибокий чорний колір і чистий білий колір. Модель з відмінним набором роз'ємів, таких як, два HDMI, USB, LAN, оптичний цифровий аудіовихід, композитний вхід (AV), компонентний вхід (Y/Pb/Pr), CI слот, антенний вхід та антенний вхід (супутниковий).

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі досить серйозна несправність - у нього розбитий екран, взагалі не видно зображення та меню. Замовник приніс телевізор в наш сервісний центр, щоб була виконана діагностика та визначення несправності телевізора, а також, щоб з'ясувати, чи зможемо ми замінити матрицю і відновити зображення, та чи ввійде ця робота в ціну по заміні матриці. Також від нього дізналися, що діти під час гри випадково вдарили по екрану, але точно визначити чим, не вдалося.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше, що зроблено - це проведена діагностика та визначення несправності телевізора, яка показала, що проблема досить серйозна, оскільки разом із заміною нової матриці, на якій в результаті удару численні механічні несправності, потрібне відновлення ланцюгів LVDS. Удар прийшовся в лівий нижній кут, в результаті з'явилася невелика дірка, від неї пішла довга тріщина. Вгору від тріщини численні вертикальні різнокольорові смуги та різної довжини стовпці чорного кольору. Решта частини екрану покрита горизонтальними та вертикальними смугами (відмінно видно на світлинах №1, 2 та 3). Завдяки правильно виконаній діагностиці та точному визначенню виниклої несправності, прийнято рішення виконувати ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу ми визначили, яка потрібна матриця для даного телевізора, після чого замовили та купили її. Після отримання витягли розбиту, замінивши її на нову. Крім того, виконали ремонт ланцюгів LVDS, що дозволило добитися відмінної якості зображення. Цей результативний ремонт став можливим, завдяки проведеній первинній діагностиці та визначенню несправності телевізора. На нову матрицю + ремонт по її заміні замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової матриці + ремонт несправності ланцюгів LVDS, що вдалося встановити під час діагностики, обійшовся клієнту 3800 грн.

✓ Причини несправності

Поява механічних пошкоджень на екрані цього сучасного телевізора стала головною причиною вищеописаного ремонту. Крім того, з ладу вийшли ланцюги LVDS, які теж підлягали відновленню. Всі ці несправності вдалося визначити, завдяки виконаній діагностиці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі поводитись з телевізором дуже акуратно, матрицю берегти від ударів, поштовхів чи інших механічних впливів, оскільки вона дуже тонка та вразлива. Такі рекомендації були дані замовнику.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.