Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, немає зображення у телевізорі LG 43UJ630V, діагностика телевізорів у сервісному центрі.

Закінчення ремонту: 10.02.2020
Замовлення №: 90601
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий РК LED телевізор ЛДЖ 43UJ630V, що увійшов до лінійки 2017 року, відноситься до «розумних» моделей початкового рівня, він наділений хорошими комунікаційними можливостями та працює під керуванням операційної системи WebOS 3.5. Для бездротової взаємодії з іншими пристроями телевізор має такі інтерфейси, як DLNA, WiDi, Miracast, Bluetooth та Wi-Fi. До особливостей моделі можна віднести 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів, широкі кути огляду, наявність 3 роз'ємів HDMI та апаратну підтримку технології HDR.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідно, щоб була виконана діагностика телевізорів у сервісному центрі, у якого після падіння дуже сильно розбитий екран. У сервісному центрі він розповів, що телевізор впав з висоти матрицею вниз, тому за його припущенням, через це могла постраждати не тільки вона, а й інші елементи. З цієї причини в ході проведеної діагностики він хоче дізнатися, на скільки все погано та тільки потім прийняти рішення, виконувати ремонт із заміни нової матриці або придбати новий телевізор. Також від нього дізналися, що за час експлуатації (працює трохи менше 3-х років) цей телевізор ще не виходив з ладу, тому його не розбирали, діагностику телевізорів у сервісному центрі та відповідно ремонт, не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

Незалежно від складності проблеми, у нас завжди виконується діагностика телевізорів у сервісному центрі, тому цей випадок не виняток. Телевізор можна ввімкнути, однак на екрані через падіння настільки багато різних механічних пошкоджень, що зображення взагалі не видно. Біля нижньої рамки «сітка» із дрібних тріщин, ще кілька довгих, глибоких тріщин пройшли через весь екран, одна довга по діагоналі більше схожа на чорну смугу. Візуально вона розділила екран на дві частини - білу та темну. На світлій частині матриці видно численні вертикальні смуги різної ширини. Такі самі вертикальні смуги є і на темній частині екрана, де вони більш виражені. Крім того, на екрані з'явилася горизонтальна, досить широка смуга в синьо-зелених тонах, в деяких місцях розмита. Всі ці дефекти чітко видно на світлинах №1 та 2. На рамці також з'явилися подряпини, особливо у верхньому правому кутку, але це не критично. Для виконання діагностики телевізорів у сервісному центрі його повністю розібрали (див. світлину №3), це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовуються такі модулі, як матриця HC430DGG-SLTL3-9131, шлейфи EAD63969910, EAD63969911, EAD639 з тюнером EBL61841001 TDJN-G501D, блок живлення LGP43DJ-17U1 PCB: EAX67209001 (1.5), динаміки EAB64028307/EAB64028308. У ході діагностики точно встановлено, що поряд із матрицею вийшли з ладу сигнальні ланцюги, що підлягають відновленню. Результати повідомили замовника, який вирішив виконувати ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

Демонтаж розбитого екрана та встановлення нового були виконані після того, як нам вдалося замовити та купити нову панель, яка за технічними характеристиками повністю відповідає тій, що розбита. Поряд із заміною нової матриці телемайстри сервісного центру виконали відновлення сигнальних ланцюгів (видно на світлині №4). Також були виконані всі необхідні налаштування зображення, що підтверджено останньою світлиною, на якій добре видно, що воно з'явилося, його якість хороша. Звук також є, на пульт дистанційного керування відремонтований телевізор реагує. На нову матрицю та ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Діагностика телевізора у сервісному центрі виконана безкоштовно, клієнт заплатив 7900 грн. за новий екран та роботу.

✓ Причини несправності

Майстрам нашого сервісного центру досить часто доводиться стикатися з подібними ситуаціями, коли телевізор із тонкою та дуже вразливою до механічних впливів матрицею після падіння, внаслідок чого його експлуатація стає неможливою. В цьому випадку телевізор також після падіння з висоти, в результаті чого була потрібна не тільки заміна розбитого екрана, але й відновлення сигнальних ланцюгів, що було визначено під час виконаної діагностики.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомили про те, що оскільки телевізор ще досить новий (працює всього неповних 3 роки) та при падінні в основному постраждала лише матриця, після її результативної заміни він зможе працювати ще тривалий час, оскільки інші головні складові, такі як центральна плата, блок живлення, плата T-con, тюнер та інші повністю у робочому стані. Щоб не повторилася ця проблема, рекомендовано максимально серйозно підійти до питання встановлення телевізора, а саме з урахуванням ваги цієї моделі правильно розрахувати кріплення, яке максимально надійно утримуватиме телевізор. Уникайте будь-яких фізичних контактів з новим екраном!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.