Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, не видно зображення і меню в Samsung UE32N5302, термінова заміна матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 06.09.2019
Замовлення №: 90596
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE32N5302, який увійшов в лінійку 2018 року, наділений 32" LED матрицею, в ньому використовується процесор зображення HyperReal. Модель з підтримкою функції Смарт ТБ (операційна система OS Tizen), бездротового модуля Wi-Fi. Телевізор з хорошим набором портів та роз'ємів, таких як, два HDMI, USB, Wi-Fi Direct, Ethernet (LAN) та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідна термінова заміна матриці телевізора, на якій в результаті сильного удару з'явилися множинні механічні дефекти, на екрані не видно зображення та меню. З розповіді користувача дізналися, що телевізор експлуатувався на рідній підставці та був встановлений в ніші меблів. Дитина вдарила кутом пластмасового кубика по екрану, коли телевізор був включеним. За його припущенням він міг чогось злякатися. Він відразу його вимкнув та звернувся за допомогою. Клієнт попросив, щоб ремонт по заміні нової матриці був виконаний терміново, оскільки сім'я не звикла без телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, удар був досить сильним, оскільки в цьому місці утворилася дірка, від якої в різні боки багато довгих тріщин, що світяться. Між тріщинами видно вертикальні кольорові смуги, вони особливо виражені біля верхньої рамки. Вся права сторона матриці світлого кольору, тут також є кольорові лінії та вгорі чорна кругла пляма. Ще кілька світлих плям зі смугами вздовж нижньої рамки (добре видно на світлинах №1,2 та 3). З такою проблемою можлива тільки термінова заміна матриці телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Для термінової заміни матриці телевізора ми змогли підібрати відповідну панель, яка повністю відповідає за технічними характеристиками тієї, що розбита. Нам вдалося це зробити, як і просив замовник, в терміновому порядку. Після демонтажу розбитої матриці, виконаний ремонт по заміні, зроблені необхідні налаштування. Також виконали перевірку всіх режимів - з тестового виносного блоку живлення телевізор працює, звук є, на дистанційне керування реагує. Попри на всю складність, ми виконали заміну всього за один день.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової матриці, налаштування та перевірка всіх режимів з урахуванням термінового виконання послуги коштували замовнику 3900 грн.

✓ Причини несправності

Така проблема, як в цьому випадку, не рідкість, особливо якщо в будинку є маленькі діти, які не розуміють, що матриця сучасного телевізора дуже тонка та крихка деталь, яку вкрай легко пошкодити. Саме удар по екрану привів до таких наслідків, коли потрібна була дорога термінова заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної несправності, є два варіанти: або повісити телевізор вище на стіні, тим більше для цього передбачено спеціальне кріплення, або ж провести роз'яснювальну роботу з дітьми. В іншому випадку немає гарантії, що знову не буде потрібним терміновий ремонт по заміні матриці.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.