Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбитий екран, на якому тріщини та різнокольорові смуги у телевізорі Samsung UE40NU7100UXUA, виконати діагностику для телевізора.

Закінчення ремонту: 11.05.2020
Замовлення №: 00198
✓ Пристрій, виробник, модель

Самсунг UE40NU7100UXUA – це 4К-телевізор початкового рівня, що увійшов до лінійки 2018 року. Попри простий дизайн, він наділений актуальним «розумним» функціоналом. На апаратному озброєнні 8,8-кілограмового корпусу складаються 10-ватні стереодинаміки з підтримкою Dolby Digital Plus та штатний цифровий тюнер із підтримкою мовних стандартів DVB-T2, DVB-S2, DVB-C. Для взаємодії з домашнім мультимедійним простором реалізовані комунікаційні інтерфейси Ethernet, Wi-Fi, DLNA, Miracast, AirPlay. Лицьовим елементом Samsung UE40NU7100UXUA служить 40-дюймовий LCD-екран з LED-підсвіткою, роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, підтримкою HDR, PurColour, Ultra Dimming.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який доставлений до нашої майстерні, розбитий екран. Замовник розповів, що несправність сталася з необережності, а саме, в екран потрапили запальничкою, не розрахувавши траєкторію кидка та вона потрапила трохи вище за нижню рамку. Також від нього дізналися, що цей сучасний телевізор придбано два роки тому, у нього відмінна якість зображення та звуку, а з ладу він вийшов уперше. Клієнт попросив виконати діагностику для телевізора та визначити вартість ремонту, після чого він подумає та вирішить, виконувати ремонт чи ні. Оскільки при виробництві цього телевізора могли застосовуватися кілька різних моделей матриці, тому замовника повідомлено про те, що необхідно виконати поглиблену діагностику для телевізора та тільки потім можна буде визначити точну суму ремонту.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що в місці удару невелика дірочка, від якої в різні боки багато коротких тонких тріщин, що візуально нагадують квітку. Ліва сторона екрану чорного кольору, тут чітко видно численні кольорові вертикальні смуги. На решті екрана залишилося зображення, а саме, заставка «Немає сигналу. Перевірте підключення антенного кабелю...». Під заставкою «Джерело» проглядаються дві горизонтальні смуги. Телевізор розібрали, це потрібно для того, щоб виконати діагностику для телевізора. В цій моделі використовується матриця CY-NN040HGLV2V (див. світлину №3), а також такі модулі, як плата main board BN41-02635A з тюнером BN40- 00331A та шлейфи PANEL BN96-39820G та BN96-39821E (світлина №4). Виконана діагностика для цього телевізора дозволила визначити вартість заміни матриці, яку повідомили замовнику та отримали схвалення на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити та купити нову 40-дюймову матрицю для цього телевізора. Її заміну виконували після того, як демонтували розбиту деталь. На останній світлині добре видно, що телевізор після правильно виконаного ремонту у відмінному стані. На екрані відображається Короткий посібник із запуску та застосування функцій, що часто використовуються, наприклад, Голосового керування, Ambient mode та Smart Hub. Оскільки був потрібний ремонт із заміни матриці, ми виконали діагностику для телевізора безкоштовно. На нову матрицю та ремонт по її заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку поглиблену діагностику виконано безкоштовно, оскільки замовник заплатив 7300 грн за новий екран та його встановлення.

✓ Причини несправності

Як показує практика розбити матрицю сучасного телевізора не складає особливих труднощів. Навіть незначний механічний вплив може згубно позначитися на цій деталі та відповідно до роботи телевізора в цілому. Даний випадок відмінне тому підтвердження, коли запальничка, що потрапила по необережності в екран повністю вивела телевізор з ладу та його перегляд став неможливим. Завдяки тому, що нам вдалося правильно виконати діагностику для телевізора, точно визначити яка саме матриця встановлена в цій моделі, ремонт виявився рентабельним та доцільним.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку необхідно було виконати поглиблену діагностику для телевізора, завдяки якій вдалося точно визначити, яка саме матриця використовується в цій моделі. З боку користувача було правильне рішення виконати заміну розбитої матриці, оскільки цей ремонт обійшовся значно дешевше за новий ідентичний телевізор. При подальшій експлуатації цього сучасного телевізора намагатися уникати будь-яких контактів з новою матрицею, не стукати по ній, не вдаряти, не натискати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.