Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбита матриця, зламана рамка в Samsung UE40K5500, вартість діагностики телевізорів Самсунг.

Закінчення ремонту: 30.03.2020
Замовлення №: 00164
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор Самсунг UE40K5500BU, зібраний у 2017 році, з LED підсвіткою, підтримкою Smart TV та наявністю вбудованого Wi-Fi модуля. Модель з 40-дюймовою матрицею, роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та частотою розгортки 400 Гц. У ній використовуються два вбудовані динаміки з потужністю по 10 Ватт кожен та технологія Dolby Digital Puls, завдяки чому досягається гарна якість звучання. Вбудований медіаплеєр, яким наділена модель, підтримує усі можливі формати. Також виробник подбав про широкий набір портів та роз'ємів, наділивши телевізор трьома портами HDMI, двома USB та іншими.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню надіслали телевізор із міста Городок Хмельницька область, у якого після падіння розбито матрицю. Телевізор надійшов в упакуванні з картону та поліетилену. Телефоном замовник повідомив, що телевізор впав на підлогу, в результаті відразу зникло зображення, а на екрані з'явилися тріщини. Крім того, при падінні удар більшою мірою припав на лівий кут, в результаті зламана фронтальна рамка. Оскільки телевізор практично новий (працює не повних 3 роки), він почав шукати шляхи розв'язання проблеми, однак відшукати у своєму місті майстерню, яка виконує подібні ремонти, він не зміг. Замовник попросив, перш ніж виконувати заміну матриці, виконати діагностику та перевірити, чи всі решта складових у робочому стані. Тільки після поглибленої діагностики, з'ясувавши модель матриці, ми зможемо сказати, чи знайдемо потрібну матрицю та ціну. Також клієнту важливо дізнатися, якою буде вартість діагностики телевізорів Самсунг.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі вартість первинної діагностики телевізорів Самсунг або будь-яких інших марок не входить у вартість ремонту (виконується безкоштовно). Однак виконання поглибленої діагностики входить до загальної вартості ремонту, про що повідомили клієнту. Через падіння у телевізорі сильно пошкоджено матрицю у верхньому лівому кутку. Тут з'явилося багато тріщин різної довжини, одна досить довга та закінчується в нижньому кутку. Також угорі з'явилася світла пляма невизначеної форми. Решта екрана темного кольору. Усі дефекти матриці, що з'явилися внаслідок падіння телевізора, можна розглянути на перших двох світлинах. На світлині №2 дуже добре видно, як сильно постраждала фронтальна рамка, на ній з'явилася тріщина та рамка відшарувалась. Проведена діагностика показала, що внутрішні плати, шлейфи та інші компоненти не постраждали. Тому при виконанні подальшого ремонту, вартість діагностики телевізорів Самсунг враховуватися не буде. Про це повідомили замовнику, який погодився на заміну матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що необхідно було зробити - замовити нову матрицю, яка повністю відповідала б тій, що розбита, причому за прийнятною вартістю. Оскільки ми знаємо, як і де це зробити, це питання вирішене позитивно. Тільки після отримання нової панелі демонтували розбиту. Після встановлення телемайстер виконав усі оптимальні налаштування (добре видно на останній світлині). Також виконані реставраційні роботи зламаної фронтальної рамки (зроблено підклеювання). Після результативного ремонту телевізор упакований та відправлений замовнику. Телефоном йому повідомили, що вартість виконаної діагностики телевізорів Самсунг у ціну за ремонт + нову матрицю не входить.

✓ Загальна вартість ремонту

За виконані роботи та нову матрицю клієнт заплатив 7000 грн, це без вартості діагностики телевізорів Самсунг.

✓ Причини несправності

Коли сучасний телевізор з якоїсь причини падає на підлогу, саме матриця більш ніж інші складові схильна до виходу з ладу. Це пов'язано з тим, що за своєю конструкцією вона дуже тонка та тендітна. Мало того, поява на ній навіть незначних пошкоджень негативно позначиться на роботі будь-якого телевізора, і Самсунг не є винятком, перегляд якого стане неможливим. У цьому випадку удар був настільки сильним, що разом з екраном пошкоджена фронтальна рамка, яка тріснула та роздвоїлася.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб цей телевізор зміг надалі працювати без проблем, замовнику необхідно стежити за тим, щоб він більше не падав. Якщо телевізор використовуватиметься на стіні, добре продумати кріплення! Рекомендовано уникати будь-яких контактів із новою матрицею. Виконані в сервісній майстерні налаштування бажано не змінювати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.