Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбили сенсорне скло та після цього зникло зображення в автомагнітолі Volkswagen Passat B5 RF-7019B, заміна сенсорного скла автомагнітоли.

Закінчення ремонту: 29.05.2020
Замовлення №: 00114
✓ Пристрій, виробник, модель

Штатна автомобільна магнітола в установчу шахту 2DIN - Фольксваген Passat B5 RF-7019B призначена для автомобілів Volkswagen Passat B5 (2000-2005 року випуску). Модель із сенсорним екраном, підтримкою GPS навігації, у ній використовуються передові функції та технології. Головний пристрій працює на базі операційної системи Android, завдяки чому відкриваються необмежені можливості. Автомагнітола з підтримкою «вільних рук», що гарантує безпечне водіння та програвання музики через Bluetooth.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця автомагнітола надійшла до нашої майстерні із селища міського типу Кольчино Мукачівського району Закарпатської області України. У неї розбите сенсорне скло, після чого повністю зникло зображення. Телефоном замовник повідомив, що несправність сталася після того, як при монтажі в торпедо автомагнітолу впустили. Це наводить його на припущення, що під час падіння могли постраждати й інші компоненти. Також від нього дізналися, що в місцевості, де він проживає, виконати ремонт він не має можливості. З такою несправністю, як ця, можлива лише заміна сенсорного скла автомагнітоли.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що через падіння на екрані автомагнітоли з'явилося багато тріщин, які зосереджені в основному в нижньому правому кутку. Ще одна досить довга та глибока тріщина пройшла по всьому екрану. З такою проблемою потрібно замінити сенсорне скло автомагнітоли. Після її розбирання та проведеної поглибленої діагностики вдалося встановити, що з ладу вийшов модуль дисплея, тому потрібне його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Перше, що було зроблено - замовлений та куплений новий тачскрин ємнісний STC-911-01 (YDT8005). Після його отримання виконали заміну сенсорного скла автомагнітоли з подальшим калібруванням (див. світлини №3 та 4). Виконано також пропаювання плати (видно на другій світлині). Такі дії дозволили повністю вирішити проблему, оскільки зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, що підтверджує остання світлина. На цей ремонт та новий тачскрин замовнику видано гарантію. Відремонтована автомагнітола добре упакована та відправлена адресату.

✓ Загальна вартість ремонту

За нове сенсорне скло + його установку та калібрування, а також пропайку плати, що вийшла з ладу, замовник заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цієї автомагнітоли стала неакуратна її експлуатація. Через падіння сенсорне скло (тачскрин), яке є досить тонким, повністю вийшло з ладу, на ньому з'явилися тріщини, при цьому зображення повністю зникло. Крім того, при падінні з ладу вийшов модуль дисплея, знадобилося пропаювання плати. І ту, й іншу несправність вдалося усунути!

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику рекомендовано все ж таки звернутися до фахівців із встановлення автомагнітол та не пробувати підключати її вдруге самостійно. У подальшій експлуатації рекомендовано не тиснути сильно на екран! Берегти головний пристрій від падінь та інших механічних впливів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.