Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не включається стайлер Ga.Ma CP3 Digital Laser Ion Tourmaline 1 056, ремонт випрямлячів для волосся.

Закінчення ремонту: 17.06.2019
Замовлення №: 90168
✓ Пристрій, виробник, модель

Стайлер (випрямляч) для будь-якого типу волосся Га.Ма CP3 Digital Laser Ion Tourmaline (1056), в якому об'єдналися всі кращі технології, щоб користувач відчув комфорт і максимальний результат. Ця професійна модель, виготовлена в Італії, миттєво нагрівається по всій поверхні, а її температурний режим регулюється в діапазоні від 150 до 220° С. Пристрій доповнено цифровим дисплеєм індикації температури і функцією іонізації.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт випрямлячів для волосся, оскільки пристрій не включається, ще під час роботи періодично гасне екран. Оскільки стайлер використовується для роботи, клієнт попросив, щоб його ремонт був виконаний якнайшвидше. 

✓ Діагностика сервісним центром

В цілому стан випрямляча для волосся, а саме безпосередньо корпусу, гарнтй, однак через не акуратне використання стався обрив мережевого дроту (добре видно на світлині №2 і 3). Після того, як пристрій розібрали та провели діагностику, з'ясували, що несправність сталася через те, що з ладу вийшли мережеві ланцюги, відповідно ремонт випрямлячів для волосся повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Нами виконано відновлення електроживлення, повністю шнур міняти не довелося, його просто перепаяли, зроблена загальне чищення, пропайка плати індикації і управління. Після такого ремонту випрямлячів для волосся, він повністю в робочому стані. На світлині №4 видно, що екран світиться і відображає температуру.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей результативний ремонт по відновленню електроживлення обійшовся клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнеггя такої несправності є не акуратне використання стайлера, однак варто враховувати той факт, що він використовувався для щоденної професійної діяльності, коли під час роботи за шнур могли із зусиллям тягнути, неакуратно змотувати і т.д. 

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконаного ремонту та усунення всіх заявлених несправностей, майстер рекомендував користуватися випрямлячем для волосся максимально акуратно і дбайливо, намагатися з зусиллям не тягнути за кабель живлення, а також не смикати за нього.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.