Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не працює кнопка вмикання в електронній книзі PocketBook PRO 912, ремонт електронних книг PocketBook.

Закінчення ремонту: 08.08.2020
Замовлення №: 00532
✓ Пристрій, виробник, модель

Електронна книга ПокетБоок Pro 912 (Pocketbook) поєднує багато функцій, які стануть максимально корисними в навчанні. Пристрій наділений 9,7-дюймовим сенсорним екраном, який виконаний за технологією E-Ink, що відрізняється відсутністю відблисків та мерехтіння дисплея під час читання. Ця електронна книга може функціонувати з 14 найпопулярнішими текстовими форматами, вона з підтримкою функції Text-to-Speech, яка здатна перетворити текст на мову 27 мовами. Модель поставляється з 44 словниками ABBYY Lingvo. Завдяки інтегрованим модулям Wi-Fi та Bluetooth 2.1 користувач зможе легко обмінюватися інформацією, а 2 ГБ вбудованої пам'яті дозволять зберігати досить велику бібліотеку. За допомогою слота для карт пам'яті MicroSD за потреби пам'ять можна легко розширити.

✓ Заявлена несправність замовником

В електронній книзі, яка надійшла до нашої майстерні, не працює кнопка вмикання. Замовник дізнавшись, що ми виконуємо ремонт електронних книг PocketBook, звернувся до нас за допомогою. Від нього дізналися, що цей пристрій використовується в навчальних цілях, причому досить інтенсивно. Також, за його припущенням, несправність почала проявлятися після того, як електронна книга з необережності впала на підлогу. Корпус та екран при цьому не постраждали, але кнопка ввімкнення перестала працювати, тому виникнення несправності він пов'язує саме з цим. Він також повідомив, що рідер використовується без захисного чохла.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що загальний стан цієї електронної книги дуже добрий. Вона має акуратний корпус білого кольору без будь-яких механічних пошкоджень. У такому ж хорошому стані екран пристрою. Перш ніж виконувати ремонт електронних книг PocketBook, необхідно точно визначити причину, через яку виникла та чи інша несправність. Це можна зробити під час діагностики, якою ми ніколи не нехтуємо. Пристрій повністю розібрали та з'ясували, що для ремонту є підстави, оскільки з ладу вийшла плата main board, несправна кнопка вмикання. Через падіння відірвано обидві контактні майданчики SMD конденсатора C121, що можна розглянути на світлині №3 (обведено синім кольором). Також під час падіння стався обрив дроту лівого динаміка. Очевидно, що з такими проблемами читалка коректно працювати не могла.

✓ Ремонт сервісним центром

У цій ситуації відновлено роботу плати main board (на ній перепаяно деякі несправні деталі), виконано реставрацію кнопки вмикання (див. світлини №4 та 5). Також встановлені на місце відірвані SMD компоненти, усунено обрив дроту лівого динаміка. В результаті, після такого ремонту електронних книг PocketBook пристрій повністю у робочому стані, на першій світлині видно, що читалка вмикається, кнопка працює добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, що полягав у відновленні плати main board, реставрації кнопки вмикання, встановленні на місце відірваних SMD компонентів, усунення обриву дроту лівого динаміка коштував замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Виникнення вищеописаної несправності цієї електронної книги від популярного виробника PocketBook спричинене насамперед неакуратною експлуатацією з боку користувача. Саме через падіння з ладу вийшла материнська плата (main board), відірваними виявилися обидва контактні майданчики SMD конденсатора C121, стався обрив дроту лівого динаміка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли сталася несправність, замовник правильно вчинив, звернувшись за допомогою до спеціалістів, нічого самостійно не роблячи, що могло ще більше посилити і так не просту ситуацію. При подальшій експлуатації рекомендовано уникати будь-яких механічних дій, особливо падінь електронної книги. Також рекомендовано використовувати рідер зі спеціальним чохлом, який надійно захищатиме його від пилу та різних механічних пошкоджень. Придбати такий чохол можна у спеціалізованих магазинах або на офіційному сайті виробника PocketBook у режимі онлайн.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.