Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Разом з «мурахами» з'явилися рожеві відтінки у LG 32LF592U, діагностика телевізорів ЛЖ.

Закінчення ремонту: 17.10.2019
Замовлення №: 90663
✓ Пристрій, виробник, модель
32-дюймовий LED телевізор ЛЖ 32LF592U, що увійшов у лінійку 2016 року, наділений функцією Smart TV (ОС WebOS), можливістю бездротового підключення до інших приладів Wi-Fi Direct, а також потужним процесором зображення Triple XD. Телевізор від компанії ЛЖ (LG) має непоганий набір роз'ємів, а саме 2 HDMI, 2 USB 2.0, вихід для навушників, LAN, антенний вхід.
✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор з розбитою матрицею надійшов до сервісного центру в рідній упаковці з м. Фонтанка (Одеська область). По телефону дізналися від замовника, що разом із «мурахами» за відсутності сигналу з'явилися кольорові рожеві відтінки та горизонтальні кольорові напівпрозорі смуги. Він попросив, щоб спочатку була зроблена діагностика телевізорів ЛЖ, щоб дізнатися про причину цих дефектів та було визначено вартість ремонту.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що через удар праворуч на екрані тріщина, між якою багато вертикальних кольорових смуг (див. світлини №1 та 2), тому дефекти на зображенні від цього. По всьому екрану «мурахи» та кольорові рожеві відтінки (добре видно на світлині №3). Після того, як була проведена діагностика телевізорів ЛЖ, з'ясувалося, що заміна зіпсованої матриці рентабельна, тому замовнику озвучено ціну ремонту, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізорів ЛЖ, нам вдалося повністю відремонтувати цю модель, для чого довелося демонтувати матрицю з дефектами та встановити нову, яку замовили. Після заміни виконали всі необхідні налаштування зображення, що дозволило досягти відмінної якості зображення. Після вищеописаних робіт відремонтований телевізор від компанії ЛЖ відправлено замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої матриці, встановлення нової, налаштування зображення коштували 3600 грн., діагностика в цю ціну не входить.

✓ Причини несправності

Основною причиною появи в телевізорі від компанії ЛЖ дефектів зображення («мурах», кольорових рожевих відтінків та горизонтальних кольорових напівпрозорих смуг) стала розбита матриця, по якій найімовірніше був сильний удар, який призвів до появи тріщин. Це повністю підтвердила виконана попередня діагностика.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі, якщо не дотримуватися правил експлуатації сучасного РК телевізора, про які написано в інструкції до застосування, ще одна заміна матриці може стати нерентабельною. Бережіть екран від ударів, сильних натискань або інших механічних впливів! Такі рекомендації після діагностики та ремонту отримав замовник.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.