Пропала підсвітка в телевізорі Samsung UE39F5000, з'явився запах, ремонт підсвітки Самсунг.

Замовлення №: 
90289
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК телевізор з 39-дюймовим FullHD екраном та LED підсвіткою - Самсунг UE39F5000 з широкими комунікаційними можливостями, реалізованими шляхом наявності 2 роз'ємів HDMI, 1 порту USB та інших інтерфейсів передачі аудіо- та відеосигналу. Для прийому сигналу в цій моделі Самсунг є два ТВ-тюнера з підтримкою стандартів DVB-T та DVB-С.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Разом з телевізором замовник приніс в сервісний центр підставку та шнур. Від клієнта дізналися, що спочатку пішов запах і телевізор не включився. Він викликав телемайстра до себе на дім, він розкрив матрицю та з'ясував, що у верхній частині матриці виявився прогар, відповідно немає підсвітки. Але через те, що такої складності ремонт неможливий в домашніх умовах, рекомендував доставити телевізор в сервісний центр. Як показує практика, з такою проблемою потрібен ремонт підсвітки Самсунг.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як телевізор розібрали, з'ясувалося, що потрібен ремонт підсвітки Самсунг, а безпосередньо сама підсвітка даної моделі Самсунг складається з 7 планок (стринг), на кожній з яких знаходиться по 12 світлодіодів. Телевізор поступив в жахливому стані, є всього одна стринга ---- cy-hf390bgmv1v (матриця), інших немає, в правому нижньому кутку велика чорна пляма (див. святлину №2). Через замикання в світлодіодах погорів та оплавився світлофільтр, світлорозсіювачі, відбивач. На світлині №3 чітко видно, наскільки сильно стався прогар, аж до появи дірок. Щоб виконати результативний ремонт підсвітки Самсунг потрібна заміна багатьох складових.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для виконання ремонту LED підсвітки Самсунг знадобилося відновлення ліхтаря матриці, перепайка Led3v в кількості однієї штуки, заміна відбивача, світлорозсіювача, світлофільтра. На світлтні №4 відмінно видно, в якому стані матриця була до ремонту, де кут повністю чорного кольору, а на світлині №5 після ремонту. Тепер підсвітка цього телевізора Самсунг максимально рівномірна по всьому екрану.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт підсвітки, заміна багатьох деталей (світлодіодів, відбивача, світлорозсіювача, світлофільтра) обійшлися клієнту 2800 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що дана несправність телевізора від відомого виробника Самсунг, в результаті чого був потрібен складний ремонт, сталася через замикання в світлодіодах, що в свою чергу призвело до виходу з ладу багатьох деталей, що відповідають за підсвітку матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після такого складного та дорогого ремонту майстер рекомендував користуватися телевізором під брендом Самсунг з акуратністю, при перегляді телепередач не використовувати максимальну яскравість (навмисне її трохи збавляти). На якість підсвітки це ніяк не вплине, а швидше навпаки, продовжить роботу світлодіодів.

ремонт підсвітки телевізора Samsung UE39F5000
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE39F5000
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE39F5000
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE39F5000
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE39F5000

Коментувати