Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран, з'явилися інші механічні пошкодження в телевізорі LG 32LM6300, діагностика телевізора з несправною матрицею.

Закінчення ремонту: 11.06.2020
Замовлення №: 00344
✓ Пристрій, виробник, модель

«Розумний» телевізор ЕЛДЖІ 32LM6300 належить до початкового рівня, має компактні розміри, 32-дюймову матрицю з LED підсвіткою та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. У цій моделі, яка зібрана у жовтні 2019 року (Польща), використовується технологія штучного інтелекту LG ThinQ. Телевізор оснащений інтерфейсом Bluetooth 5.0, в ньому застосована технологія об'ємного звучання Virtual Surround Plus і Active HDR. Наявність функції Smart TV (ОС webOS), вбудованого модуля Wi-Fi, 3 роз'єми HDMI перетворюють телевізор на повноцінний домашній розважальний центр.

✓ Заявлена несправність замовником

До нашого сервісного центру звернувся замовник, якому необхідно, щоб була виконана діагностика телевізора з несправною матрицею, на якій внаслідок удару з'явилося багато різних механічних дефектів. Він привіз телевізор на діагностику, щоб з'ясувати, чи зможемо його відремонтувати, замінивши матрицю до дванадцятого червня. Для нього цей термін є вкрай важливим, оскільки це дата сімейного заходу, на якому телевізор повинен бути в обов'язковому порядку. Крім того, він пояснив, що телевізор практично новий та придбаний нещодавно, він польського складання, його обирали з урахуванням своїх потреб, тому йому не хотілося б знову купувати новий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що без заміни матриці в цьому випадку не обійдеться, оскільки вона пробита, з'явилася дірка, від якої в різні боки довгі та короткі тонкі тріщини. Між тріщинами багато вертикальних кольорових смуг різної ширини та довжини. Посередині екрана велика пляма сірого кольору, на якій є білі горизонтальні лінії та багато вертикальних. Уздовж бічних рамок та нижньої світлі смуги з брижами. З лівого боку смуга значно ширша, ніж з правої. Внизу та зліва залишилася світитися частина заставки. Усі дефекти, що з'явилися, можна розглянути на перших трьох світлинах. Виконана діагностика телевізора з несправною матрицею показала, що з ладу вийшов лише екран, який підлягає заміні, решта складових повністю в робочому стані. Результати діагностики, а також терміни виконання ремонту повідомили замовнику, який погодився на його виконання.    

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки добре налагодженим зв'язкам із постачальниками нам у найкоротші терміни вдалося замовити та купити нову матрицю для заміни у цьому телевізорі. Після отримання телемайстри виконали якісно ремонт, завдяки чому зображення в телевізорі відповідає заявленим характеристикам (видно на останній світлині). На нову матрицю та її встановлення замовнику видано гарантію. За термінами впоралися на один день раніше.

✓ Загальна вартість ремонту

Без урахування діагностики телевізора з несправною матрицею, замовник заплатив лише за нову деталь та ремонт із її заміни 4000 грн.

✓ Причини несправності

Причина, через яку цей телевізор повністю вийшов з ладу та перегляд став неможливим, цілком зрозуміла. По матриці був такий сильний удар якимось гострим предметом, що на ній з'явилася досить велика дірка та інші механічні дефекти. Зображення з цієї причини повністю зникло. А оскільки за своїми конструктивними особливостями матриця сучасного телевізора не підлягає відновленню, відповідно єдиним виходом у цій ситуації є її заміна, як у цьому конкретному випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник, який прийшов забирати відремонтований телевізор, залишився задоволеним як якісною роботою, так і термінами її виконання. Також його не розчарувала вартість ремонту, яка виявилася значно нижчою за новий ідентичний телевізор. Рекомендовано стежити за новою матрицею, щоб її знову не розбили!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.