Пробитий екран, з'явилися дефекти в телевізорі Sony KDL-42W828B, потрібно продіагностувати телевізор.

Замовлення №: 
90620
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42-дюймовий РК LED телевізор Соні KDL-42W828B, зібраний у Малайзії в квітні 2014 року, є багатофункціональним домашнім медіа-центром розваг. До ключових компонентів цієї моделі щодо формування та передачі зображення можна віднести такі технології, як X-Reality PRO і Motionflow XR 400 Гц. Якісний об'ємний звук досягається завдяки акустичній системі Bass Reflex Box із загальною потужністю 16 Вт. Щодо функціонала Smart TV, він представлений у вигляді сервісу Sony Entertainment Network. Безперечною перевагою телевізора є підтримка 3D технології.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор, що поступив у нашу майстерню, з розбитою матрицею, тому можлива тільки її заміна. При цьому замовник сумнівається виконувати ремонт чи ні, оскільки телевізор придбано у 2014 році та пропрацював уже досить тривалий час. Також він вважає, що діагональ 42" вже застарілий стандарт. Саме тому потрібно продіагностувати телевізор, визначити вартість, після чого він прийме рішення виконувати заміну розбитої матриці або придбати новий, більш сучасний телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Початковий огляд показав, що по екрану телевізора був сильний удар чимось гострим, в результаті є дірка. Від місця удару пішли короткі, але глибокі тріщини, що візуально нагадують квітку. Між тріщинами різної довжини вертикальні різноколірні стовпці, ще кілька горизонтальних світлих ліній через весь екран. У лівому верхньому кутку довгаста растрова пляма світло зеленого кольору. Поряд із вищеописаними дефектами, які добре видно на перших трьох світлинах, на екрані залишилися заставки та написи («Немає сигналу», «Немає інформації про подію», «Київська Русь», ТВ 084), які двояться та трояться. Те, що заміна матриці є неодмінною, сумнівів не виникло, однак потрібно продіагностувати телевізор на стан внутрішніх елементів, які виявилися повністю справними. Після проведеної діагностики замовнику повідомлено всі нюанси та ціна, після чого він вирішив виконувати ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми замовили нову матрицю для цього телевізора, яка повністю підійшла за всіма технічними характеристиками. Після її отримання вона встановлена замість тієї, що з механічними пошкодженнями. На останній світлині добре видно, що після виконаного ремонту зображення на новому екрані відмінної якості, звук працює, на дистанційне управління реакція хороша. Завдяки тому, що замовнику спочатку потрібно було продіагностувати телевізор, вартість ремонту його повністю влаштувала. Клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Замовник заплатив за всі ремонтні роботи + матрицю 8000 грн, продіагностували телевізор безплатно.

✓ Причини несправності: 

Причина, через яку потрібен дорогий ремонт цього телевізора, очевидна - це механічна дія на матрицю, яка наділена особливою конструкцією. У цьому випадку сильний удар гострим предметом. Поява навіть незначного дефекту може назавжди вивести телевізор із ладу. У цій ситуації пошкодження дуже сильні, тому використання телевізора стало неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовника повідомили про те, що він прийняв правильне рішення продіагностувати телевізор та виконати ремонт, оскільки крім матриці в ньому справні всі складові. Мало того, телевізор надійного та популярного виробника, малайзійського складання. Надалі потрібно поводитися з телевізором акуратніше, тоді він прослужить ще досить тривалий час.

діагностика телевізора Sony KDL-42W828B
діагностика телевізора Sony KDL-42W828B
діагностика телевізора Sony KDL-42W828B
діагностика телевізора Sony KDL-42W828B
діагностика телевізора Sony KDL-42W828B

Коментувати