Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито матрицю, є тріщини в телевізорі Sony KDL-32WE615, необхідність заміни екрану телевізора.

Закінчення ремонту: 04.01.2020
Замовлення №: 90858
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор Соні KDL32WE615, зібраний у 2018 році (Японія) наділений функцією Smart TV (ОС Linux) та бездротовим модулем Wi-Fi. Ця модель має контраст X-Reality™ PRO, індекс динамічних сцен 400 Гц та масштабування зображення Upscaling (HD Ready). Телевізор з гарним набором портів та роз'ємів, до яких входять 2 HDMI, 2 USB, SCART, вихід на навушники. За якість звуку несе відповідальність два динаміки загальною потужністю 10 Вт. У комплекті з телевізором передбачений стандартний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, упакований у коробку, надійшов до нашого сервісного центру з міста Снятин Івано-Франківської області, оскільки виникла необхідність заміни екрану телевізора, який дуже розбитий. Телефоном замовник повідомив, що у своєму рідному місті він обійшов усі майстерні з ремонту телевізорів, але скрізь йому відмовили, посилаючись на те, що це складний, дорогий та нерентабельний ремонт, що знайти потрібний екран для цього телевізора вкрай складно. Після цього він вирішив проблему через Інтернет. Відшукавши наш сайт одразу ж зв'язався з менеджером телефоном, пояснив ситуацію, що є необхідність заміни екрану телевізора, на що йому відповіли, щоб він надсилав телевізор, що не працює. Також від клієнта дізналися, що екран телевізора розбили діти, а оскільки телевізор пропрацював не повних два роки, необхідності купувати новий, якщо є можливість відремонтувати цей, він не бачить.

✓ Діагностика сервісним центром

У телевізорі досить сильно розбитий екран, від сильного удару гострим предметом на лівій стороні утворилася дірка, від якої в різні боки пішли тріщини, переважно короткі, однак дві з них досить довгі, які закінчуються біля правої бічної рамки. У цьому випадку для необхідності заміни екрана телевізора є всі підстави, оскільки поряд з тріщинами з'явилися інші дефекти. Між короткими тріщинами плями світло фіолетового кольору, між двома довгими тріщинами вертикальні стовпці, під ними горизонтальна лінія та цифри 006. У лівому нижньому куті світлі плями, а також растрова світла пляма прямокутної форми. Усі дефекти можна розглянути на перших трьох світлинах. Ці механічні пошкодження повністю вивели пристрій з ладу, тому необхідно замінити екран телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед виникла потреба у придбанні ідентичного екрана. Ми змогли це зробити, оскільки за багато років роботи у цій сфері добре налагодили відносини із перевіреними постачальниками. Після цього телемайстри зняли розбитий екран та на його місце встановили новий. Виконали всі необхідні налаштування, після чого зображення на екрані чудової якості (див. світлину №5). Якість звуку та робота телевізора як з пульта дистанційного керування, так і з панелі перевірена. Після виконаного ремонту, на який видано гарантію, телевізор дуже ретельно запакований у ту саму коробку та відправлений замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна екрану у телевізорі + виконання всіх необхідних налаштувань коштувало замовнику 4100 грн.

✓ Причини несправності

В цьому випадку для необхідності заміни екрана телевізора були всі підстави, оскільки він виявився дуже пошкодженим через удар гострим предметом. Це спричинило те, що телевізор повністю вийшов з ладу та дивитися передачі було неможливо. Така проблема досить поширена, вона виникає з вини самих користувачів, тому телемайстрам нашого сервісного центру доводиться стикатися з нею доволі часто.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей телевізор від відомого, популярного та надійного виробника Sony, з новим екраном зможе пропрацювати ще довгий час, якщо поводитися з ним, особливо з тонкою та крихкою матрицею, правильно. Телефоном замовнику надано рекомендації, як надалі поводитися з відремонтованим телевізором, щоб знову не виникла потреба у дорогій заміні матриці. Він також повідомлений про те, що ремонт обійшовся набагато дешевше за новий ідентичний телевізор, тому його рішення звернутися до нас за допомогою було правильним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.