Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробили матрицю телевізора Bravis UHD-55G7000 Smart, на ній також є інші механічні дефекти, заміна матриці телевізора Бравіс.

Закінчення ремонту: 27.06.2020
Замовлення №: 00298
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Бравіс UHD-55G7000 Smart + T2 з підтримкою UHD 4K роздільної здатності, яка становить 3840х2160 пікселів. Модель з 55-дюймовим LED екраном оснащена вбудованою функцією Smart TV на основі операційної системи Android 6.0 та бездротовим модулем WI-Fi, завдяки чому максимально розширюються можливості користувача. Хороша якість зображення досягається низьким часом відгуку 8 мс, контрастністю 5200:1 та яскравості 300 кд/м². Завдяки гарному куту огляду 170° картинка на екрані буде мати гарний вигляд в будь-якій точці кімнати. Телевізор має 2 роз'єми USB, 3 HDMI, компонентний вхід, VGA вхід, CI Slot, PC Audio вхід, LAN, антенний вхід. Аудіосистема в цій моделі представлена двома вбудованими динаміками по 8 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою та попросив, щоб була виконана заміна матриці телевізора Бравіс, яку по необережності пробили. В результаті з'явилися різні механічні дефекти, включаючи тріщини, тому перегляд став неможливим. Оскільки телевізор придбаний нещодавно, у ньому відмінний 4К дозвіл, в наявності всі необхідні функції, клієнту дуже важливо виконати його ремонт. Також від нього дізналися, що до нас він звертався до кількох майстерень, але там допомогти не змогли через велику діагональ матриці, яку вкрай складно купити для заміни.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах видно, що удар по матриці був досить сильним, внаслідок якого з'явилася невелика дірка, від якої всього кілька коротких тріщин. Вгору від місця удару вертикальний стовпець, що складається з численних різнокольорових ліній. Також з'явилися горизонтальні, не так чітко видимі лінії. На третій світлині можна розглянути, що вздовж усієї верхньої рамки біла горизонтальна лінія, яка сірому тлі. Нижче смуга темного кольору. Ще нижче матриця світло-блакитного кольору і тут над логотипом Бравіс видно світлі стовпці різної ширини. Виконана діагностика показала, що потрібна лише заміна матриці телевізора Бравіс, решта його складових повністю в робочому стані.

✓ Ремонт сервісним центром

Як показує практика, головною проблемою у виконанні ремонтів із заміни матриці телевізора Бравіс або будь-якого іншого бренду, особливо з такою великою діагоналлю, є купівля нової ідентичної панелі. Ми не перший рік надаємо подібні послуги, тому встигли налагодити стосунки із добре перевіреними постачальниками. Ми змогли замовити та купити нову 55-дюймову матрицю для заміни в цьому телевізорі. На світлині №4 цей телевізор після результативного ремонту, тут видно, що зображення відмінної якості. Також в умовах сервісного центру перевірили на 4К ролику якість картинки (див. світлину №5). На нову матрицю та ремонт по її заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей ремонт з демонтажу та встановлення нової 55-дюймової матриці (з урахуванням її вартості) замовник заплатив 9000 грн.

✓ Причини несправності

Причина виходу з ладу цього сучасного телевізора від популярної компанії Бравіс досить поширена. Це не акуратна експлуатація з боку користувачів. Цей випадок не виняток, оскільки зі слів самого замовника в екран потрапили якимось предметом. Враховуючи той факт, що матриця телевізора тонка та тендітна, вона відразу ж вийшла з ладу, на ній з'явилися різного роду дефекти, відповідно перегляд став неможливим. Оскільки матриця в цій моделі досить велика, замовнику коштувало зусиль знайти сервісний центр, де був би виконаний такий складний ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

У ситуації, що склалася, рекомендація може бути лише одна - всіляко берегти нову матрицю від будь-яких, навіть незначних механічних впливів. Коли замовник прийшов забрати відремонтований телевізор, йому повідомили, що роботу телевізора перевірили, використовуючи 4К ролик. Ця функція збережена, якість зображення на екрані високої якості, воно яскраве, контрастне, соковите.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.