Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробили матрицю, є тріщини у телевізорі Samsung UE65KS8002T, заміна матриці 65” у телевізорі.

Закінчення ремонту: 29.11.2019
Замовлення №: 90726
✓ Пристрій, виробник, модель

65-дюймовий «розумний» РК LED телевізор Самсунг UE65KS8002, зібраний у Словаччині, наділений функцією Smart TV (OS Tizen), 4K Ultra HD роздільною здатністю (3840 x 2160 пікселів), бездротовим модулем Wi-Fi та 4 роз'ємами HDMI. Завдяки технології об'ємного звучання Dolby Digital Plus та динамікам загальною потужністю 60 Вт досягається кристально чистий об'ємний звук.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Чернівці, запакованим у рідну коробку, на якій збереглася етикетка із зазначенням моделі (видно на світлинах №3 та 4) замовник надіслав телевізор із розбитою матрицею. Телефоном він повідомив, що заміна матриці 65" у телевізорі в його рідному місті була не можливою. До яких із сервісних центрів він не звертався, скрізь йому відмовляли, посилаючись на різні причини, та насамперед на те, що не зможуть знайти матрицю з такою великою діагоналлю 65”.

✓ Діагностика сервісним центром

По матриці був удар, в результаті якого на ній з'явилися такі дефекти, як невеликий скол, від якого практично через весь 65" екран пішла тріщина, в деяких місцях яка світиться жовтим кольором. Від місця удару вгору широка світла смуга. Під тріщиною велика растрова пляма з переважанням синього кольору, що складається з різнокольорових вертикальних та горизонтальних ліній. Залишилася світитися заставка «Переконайтеся, що One Connect підключений до ТБ».  Решта матриці темного кольору. Всі описані механічні пошкодження наочно можна побачити на світлинах №1 та 2. У цьому разі, незважаючи на всі складнощі, заміна матриці 65" в телевізорі можлива.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу, що необхідно було зробити, так це замовити нову ідентичну матрицю діагоналлю 65", яка повністю відповідала б за характеристиками тієї, що розбита. Оскільки ми протягом багатьох років надаємо послуги із заміни матриць, у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, ми змогли купити для цього телевізора нову панель. Після її отримання була акуратно демонтована розбита деталь та виконана результативна заміна з наступними необхідними налаштуваннями. Після заміни матриці 65" у телевізорі зображення відмінної якості, на останній світлині видно, що виконується підключення One Connect, на пульт телевізор реагує, керування з панелі теж є. У тій же коробці добре упакований відремонтований телевізор відправлений замовнику в м. Чернівці (див. світлину №4).

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт із заміни в телевізорі матриці великої діагоналі (65") коштував замовнику 22000 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, навіть не значний механічний вплив на матрицю, будь то удар, сильне натискання, перекіс, не кажучи вже про падіння телевізора, може вивести її з ладу та буде потрібний такий дорогий ремонт, як заміна матриці. Цей випадок це добре підтверджує. Ситуація ускладнена тим, що матриця великої діагоналі 65", але, незважаючи на це, нам вдалося повернути телевізору «друге життя».

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такої складної та дорогої заміни нової матриці рекомендовано поводитися з телевізором максимально акуратно, уникати будь-яких зіткнень з нею. Замовника повідомлено про те, що другого подібного ремонту цей 65" телевізор навряд чи витримає, та й не факт, що це буде рентабельно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.