Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Повністю білий екран замість зображення в телевізорі Philips 26PFL3403/10, ремонт матриць телевізорів з білим екраном.

Закінчення ремонту: 09.04.2020
Замовлення №: 00166
✓ Пристрій, виробник, модель

26-дюймовий LCD телевізор польської збірки Філіпс 26PFL3403/10 з роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю екрана 500 кд/м², контрастністю 1000:1 та кутом огляду 160° як по вертикалі, так і по горизонталі. Це плоский телевізор із підтримкою таких стандартів, як PAL, SECAM, NTSC. Він наділений такими портами та роз'ємами, як S-Video, SCART, HDMI, компонентний, композитний, D-sub 15-pin (VGA), два аудіо входи, вихід для навушників. За якість стерео звучання відповідає вбудована акустична система, що складається із двох динаміків, по 5 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який надійшов до нашої майстерні, при включенні замість картинки повністю білий екран. Від замовника дізналися, що це не перша несправність, тож раніше ремонт уже виконувався, але з іншої причини. Виникнення такого дефекту вказує на те, що найшвидше неминучий ремонт матриць телевізорів з білим екраном. При цьому стверджувати про це можна буде лише після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах добре видно, наскільки сильно виявилася несправність - весь екран білого кольору зображення взагалі не проглядається. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику припущення повністю підтвердилися, оскільки справді ремонт матриць телевізорів з білим екраном неминучий. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшла плата T-con. Саме вона приймає сигнал, який отримує від плати Main Board (материнської плати) у вигляді відеоконтенту та перетворюючи його на сигнал, який розуміє матриця екрана, передаючи його на цю матрицю. Крім того, несправними виявилися планки матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб усунути цю досить складну несправність, насамперед необхідно було відновити працездатність плати T-con. На ній довелося перепаяти багато різних деталей, таких як SMD ємність, SMD діод, резистор (див. світлину №4). Також виконано ремонт планок матриці. Після описаного ремонту матриць телевізорів з білим екраном несправності немає, зображення з'явилося, воно хорошої якості (добре видно на останній світлині). На цей ремонт + нові деталі видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати T-con з заміною несправних SMD деталей + ремонт планок матриці замовник сплатив 1300 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, коли на матриці телевізора замість зображення біле тло, виникла не просто так. Як показала діагностика, з ладу вийшла плата T-con, на якій погоріло багато SMD деталей та які довелося змінювати, використовуючи для ремонту спеціальне обладнання. Крім того, несправною виявилася ціла планка матриці, яку довелося також ремонтувати.

✓ Рекомендації сервісного центру

З усього видно, що цей телевізор трохи застарів. Мало того, він виходить з ладу не вперше, однак завдяки досвіду телемайстрів цього разу його працездатність вдалося повністю відновити. Якщо при подальшій експлуатації в телевізорі з'явиться третя поломка, рекомендуємо не поспішати викидати та купувати новий, а спочатку звернутися в сервісний центр для виконання детальної діагностики. Можливо ремонт буде рентабельним та недорогим.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.