Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пошкоджено матрицю екрана в телевізорі Samsung UE32M5000, діагностика телевізорів Samsung.

Закінчення ремонту: 18.11.2019
Замовлення №: 90702
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE32M5000 (Samsung) з 32-дюймовою матрицею та LED підсвіткою, відноситься до початкового рівня та відмінно підійде для приміщення невеликої площі. Корейський виробник наділив цю модель Full HD роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, технологією покращеного зображення Wide Color Enhancer та аудіосистемою загальною потужністю 10 Вт. У телевізорі є два роз'єми HDMI, один USB, оптичний аудіо та інші. У комплекті постачання передбачено стандартний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Харків надійшов телевізор із розбитою матрицею. Оскільки дана модель без функції Смарт ТВ, для замовника критично важлива кінцева ціна ремонту. Він по вайберу скинув світлину стану екрана після удару та модель телевізора, щоб була виконана діагностика телевізорів Samsung та встановлено вартість ремонту. Оскільки заявлена нами ціна його повністю влаштувала, він відправив телевізор на ремонт у наш сервісний центр.

✓ Діагностика сервісним центром

У телевізорі пробита матриця, тут утворилася невелика дірочка, від якої багато тріщин у різні боки. Декілька довгих тріщин пройшли через весь екран. Середина матриці та вздовж лівої бічної рамки вона чорного кольору, тут чітко видно вертикальні стовпці різного кольору та ширини. Вздовж усієї верхньої рамки сіра пляма невизначеної форми. Над логотипом Samsung утворилася сіро-блакитна пляма, на якій растр з ліній, що перетинаються. Лівіше на телевізорі сіра растрова пляма. Всі ці дефекти, що з'явилися, відмінно видно на світлинах №1 та 2. На світлині №3 чітко видно, що над логотипом Samsung залишилося зображення, яке двоїться. Вивчивши всі механічні пошкодження, що з'явилися, діагностика телевізорів Samsung показала, що без заміни нової матриці не обійтися.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізорів Samsung став можливим ремонт по заміні матриці, яку ми замовили у перевірених постачальників, що добре себе зарекомендували. Після її отримання ми змогли акуратно демонтувати розбиту панель, а на її місце встановити ту, яку замовили та купили. На останній світлині добре видно, що після всіх налаштувань зображення на екрані гарної якості. На даний ремонт + нову деталь замовнику видано гарантію. Добре упакований відремонтований телевізор відправлений назад до м. Харкова.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміну нової матриці виконали за 3900 грн., вартість діагностики телевізорів Samsung у цю ціну не увійшла.

✓ Причини несправності

Судячи з механічних пошкоджень, що з'явилися на екрані телевізора від популярного виробника Samsung, по ньому був досить сильний удар якимось гострим предметом, так як з'явилася продовгаста дірка, що світиться. Оскільки матриця сучасного телевізора дуже тонка та вразлива, телевізор став повністю непридатним для експлуатації, зокрема, перегляду.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано ряд рекомендацій щодо подальшого правильного поводження з матрицею, яку замінили. Також йому повідомили про те, що другий подібний ремонт може виявитися недоцільним, тому поводитися з телевізором необхідно максимально акуратно та дбайливо.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.