Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пошкодили матрицю, зламаний роз'єм у телевізорі Philips 32PFL5007H, сервіс з діагностики телевізорів.

Закінчення ремонту: 16.03.2020
Замовлення №: 00072
✓ Пристрій, виробник, модель

Філіпс 32PFL5007H (зібраний в Угорщині) - це 32-дюймовий ЖК Smart TV телевізор з LED підсвіткою та технологіями Pixel Plus HD,  Perfect Motion Rate (PMR) 400 Гц. Керувати телевізором можна не лише за допомогою пульта дистанційного керування, що передбачений у комплекті постачання, а й за допомогою свого смартфона, планшета чи бездротової клавіатури. Завдяки роз'єму USB можна під'єднати зовнішній накопичувач, переглядаючи на великому екрані те, що на ньому знаходиться. Крім того, модель має такі порти: HDMI, SCART, компонентний та композитний входи, AUX, VGA, вихід на навушники. Присутній вбудований модуль Wi-Fi для бездротового підключення Smart TV, цифрового тюнера DVB-C/T для кабельного прийому - і це ще не всі переваги даного телевізора.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбитий екран, на ньому багато різних пошкоджень, що з'явилися внаслідок удару. Замовнику потрібен сервіс діагностики телевізорів, щоб з'ясувати кілька нюансів. По-перше, він повідомив, що до того, як розбили матрицю, йому не подобалась кольорова гамма. Тому він хоче, щоб під час діагностики з'ясували, чи після ремонту телевізор показуватиме краще. По-друге, чи рентабельна заміна матриці, оскільки телевізор вже трішки застарів, він експлуатується вже понад 8 років. По-третє, чи не буде надто високою вартість такого ремонту. Якщо так, тоді краще придбати новий телевізор. На всі ці питання можна дати однозначні відповіді лише після виконаного сервісу з діагностики телевізорів.

✓ Діагностика сервісним центром

Поряд з тим, що в телевізорі розбили матрицю, ще й зламали роз'єм. На перших двох світлинах добре видно, що удар по екрану був сильним. Він припав на середину пристрою, через що утворився невеликий отвір, від якого в різні боки простягаються довгі глибокі тріщини. Візуально цей дефект нагадує квітку. Між тріщинами з'явилося багато вертикальних та горизонтальних кольорових ліній. Верхня частина екрана світлого кольору, тут також проглядаються різноколірні смуги, що перетинаються. Нижня частина екрана чорного кольору. Внизу, вздовж рамки сіра смуга, на якій залишилася світитися заставка "Немає сигналу", вона двоїться. Наданий сервіс з діагностики телевізорів показав, що заміна матриці можлива, після якої будуть виконані всі необхідні налаштування зображення. Результати діагностики повідомили замовнику і він погодився на виконання ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту найперше потрібна нова матриця, яку ми замовили та купили у перевірених постачальників. Після цього телемайстри демонтували розбиту деталь та встановили нову. Виконали всі необхідні налаштування зображення, наприклад, градацію відтінків від чорного до білого кольору (шкалу градієнта можна побачити на світлині №3). На світлині №4 добре видно, що після ремонту кольори стали яскраві, чіткі та контрастні, зображення покращилось (див. світлину №5). Також відремонтували зламаний роз'єм. Завдяки правильно наданому сервісу діагностики телевізорів він зможе пропрацювати ще досить тривалий час. На нову матрицю замовнику видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За встановлення нової матриці з налаштуваннями, ремонт роз'єму клієнт заплатив 3900 грн., сервіс з діагностики телевізорів безкоштовний.

✓ Причини несправності

З несправністю, коли в телевізорі розбито матрицю наші майстри стикаються досить часто. Як правило, вона трапляється з вини самих користувачів, коли по екрану вдаряють чимось гострим або важким, як у цьому випадку. Через це потрібен складний та дорогий сервіс із заміни матриці, який не виконується без попередньої діагностики. У цьому випадку поряд із розбитою матрицею несправним виявився роз'єм.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту рекомендуємо замовнику поводитися з телевізором дуже акуратно! Берегти новий екран від різноманітних механічних впливів. Також повідомили, що якщо в майбутньому подібна проблема виникне ще раз, швидше за все ремонт буде нерентабельним. Це пов'язано з тим, що телевізор експлуатується багато років і ремонтується не вперше. Виконані в сервісному центрі налаштування зображення не змінювати! Акуратно поводитися з відремонтованим роз'ємом!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.