Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Половина екрана чорного кольору, а інша сірого, при цьому зображення є в телевізорі Sony Bravia KDL-40X4500, ремонт матриці старого телевізора.

Закінчення ремонту: 23.06.2020
Замовлення №: 00271
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор Соні Bravia KDL-40X4500, що увійшов до лінійки 2009 року (країна збирання Словаччина), наділений 40-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, контрастністю 50000:1 та кутами огляду 178 градусів. В набір портів та роз'ємів, якими наділена модель входять HDMI, SCART, S-Video, D-Sub та інші. Аналоговий тюнер із підтримкою стандартів PAL, SECAM, NTSC. Два динаміки по 10 Вт кожен застосовані у цьому телевізорі, щоб забезпечити якісне, кристально чисте звучання.    

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що надійшов до нашої сервісної майстерні з досить складною несправністю. А саме, половина екрана (права) чорного кольору, а інша (ліва) сірого кольору, зображення є, при цьому перегляд не можливий. Як показує багаторічний досвід роботи, найшвидше буде потрібно ремонт матриці старого телевізора, при цьому стверджувати про це можна буде лише після проведеної діагностики. Від замовника дізналися, що телевізор вже досить старий, йому 11 років, однак за весь час експлуатації він вийшов з ладу вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули у сервісному центрі, стало зрозуміло, що половина екрана чорна, а інша сіра (добре видно на перших двох світлинах). Перш ніж виконувати ремонт матриці старого телевізора, його повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі застосована матриця LTY400HC02. У ході поглибленої діагностики з'ясували, що з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, тому потрібна їхня заміна. Результати діагностики, а також той факт, що це відобразиться на кінцевій вартості ремонту, повідомили замовнику, який дав згоду на заміну несправних деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання результативного ремонту матриці старого телевізора насамперед необхідно було замовити та купити нові елементи матриці. Після їх отримання фахівцями виконано складний ремонт щодо їх заміни (див. світлину №4). Для цього довелося використовувати спеціальне ремонтне устаткування. Заявлену замовником несправність вдалося усунути, зображення на екрані гарної якості, про що можна судити з останньої світлини. На цей ремонт + нові деталі матриці замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи вартість замовлених нових елементів матриці, цей складний ремонт старого телевізора коштував клієнту 2200 грн.

✓ Причини несправності

Завдяки багаторічному досвіду з виконання подібних ремонтів ми точно знаємо, що виникнення таких несправностей не відбувається саме по собі, оскільки на все є свої причини. Мало того, їм появам схильні телевізори всіх брендів, та Sony не є винятком. Коли на матриці з'являються затемнення, смуги чи інші дефекти, це може бути викликано різними чинниками. Наприклад, потраплянням під матрицю вологи або ще гірше, рідини, низькою якістю контакту, несправністю драйверів, як у цьому конкретному випадку. Незалежно чому телевізор вийшов з ладу, ремонт матриці буде не тільки складним, але і досить дорогим. Враховуючи той факт, що телевізор вже досить старий, це також могло негативно вплинути на його роботу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що в цьому випадку несправність вдалося повністю усунути, відповідно ремонт був рентабельним. Але оскільки ця модель з кожним роком застаріває, не факт, що при виникненні такої несправності буде можливим його повторний ремонт, оскільки знайти для заміни потрібні деталі значно складніше. Рекомендовано експлуатувати цей старий телевізор не так інтенсивно!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.