Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Подвоюється та тремтить картинка через кілька хвилин роботи в телевізорі LG 42LM670T, ремонт тремтіння на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 17.06.2020
Замовлення №: 00254
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий 3D телевізор ЛГ 42LM670T відрізняється не тільки стильним вишуканим зовнішнім виглядом, але й чудовою якістю та високими функціональними можливостями. Матриця телевізора з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, наділена покриттям антивідблиску та Edge LED Plus підсвіткою, яка надає картинці ще більш насичені кольори. Для бездротового з'єднання з різними зовнішніми цифровими пристроями використовується технологія Smart Share. У телевізорі є 4 порти HDMI, 3 USB, SCART та інші. У комплекті до телевізора передбачені чотири пари окулярів, а також фірмовий пульт дистанційного керування Magic Motion, що дає можливість керувати телевізором у різних чотирьох режимах – указка, розпізнавання голосу, жести та колесо.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов у сервісний центр із проблемою - після ввімкнення на екрані двоїться та тремтить картинка через кілька хвилин роботи, що дуже заважає перегляду. Від замовника дізналися, що телевізор придбано 8 років тому (у 2012 році) та за цей час вийшов з ладу вперше, відповідно його ще не розкривали, тому всі заводські пломби на місці. Наші досвідчені фахівці знають, як виконувати ремонт тремтіння на екрані телевізора, тому його прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі зображення почало двоїтися через кілька хвилин роботи (добре видно на першій світлині), картинка та всі написи з контуром, що повторюється. Щоб ремонт тремтіння на екрані телевізора був виконаний із позитивним результатом, необхідно точно встановити причину, через яку на екрані з'явився такий дефект. Для цього передбачено діагностику. Телевізор повністю розібрали, що дозволило дізнатися, що в ньому використовуються такі модулі, як діодний міст RS1505M, материнська плата EAX64307906(1.0), матриця LC420EUG(PE)(F2). За такий тривалий час експлуатації на внутрішніх модулях зібралася неприпустима кількість пилу, особливо на блоці живлення, де всі радіодеталі вкриті таким шаром пилу, що неможливо розглянути маркування (видно на світлині №2). Виконана діагностика показала, що з ладу вийшли планки матриці, тому двоїться та тремтить зображення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення планок матриці знадобилося перепаювання деяких несправних радіодеталей, напаяних на них. Для виконання таких складних відновлювальних робіт було задіяно спеціальне ремонтне обладнання. Також виконано чищення всіх складових від пилу, що накопичився. Після такого результативного ремонту тремтіння на екрані телевізора зникло, зображення чудової якості, про що свідчить остання світлина. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт планок матриці з заміною на них деяких радіодеталей + загальне чищення від пилу, що скупчився, сплачено 2000 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічного досвіду роботи, така несправність, коли на екрані телевізора починають з'являтися різного роду дефекти (подвоювалося та тремтіло зображення відразу після ввімкнення телевізора, або через кілька хвилин роботи), може траплятися з різних причин. У цьому разі ця досить складна несправність викликана тим, що з ладу вийшли планки матриці, які вдалося відновити на компонентному рівні, тому їх заміна не знадобилася. Крім того, за тривалий час експлуатації всередині телевізора зібралася неприпустима кількість пилу, що також негативно позначалося на його роботі та з часом могло стати причиною виникнення інших несправностей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов за відремонтованим телевізором, йому повідомили, що ремонт з усунення тремтіння на екрані телевізора був досить складним, при цьому результативним, тому що тепер усі дефекти зникли та зображення відмінної якості. Замовника запевнили, що при подальшій правильній експлуатації цей телевізор зможе якісно працювати ще не один рік. Рекомендовано не допускати такого великого скупчення пилу всередині телевізора. Якщо цим нехтувати, пил, що скупчився, почне порушувати теплообмін у телевізорі, деталі будуть перегріватися та виходити з ладу. Вологий пил може викликати замикання в електричних схемах, що також призведе до поломки телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.