Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після залиття з'явилися вертикальні смуги по правому боці екрана у телевізорі Samsung UE46C, ремонт панелей РК телевізорів.

Закінчення ремонту: 03.07.2020
Замовлення №: 00348
✓ Пристрій, виробник, модель

Ультратонкий (РК) LCD телевізор Самсунг UE46C має 46-дюймову (116 см) матрицю з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів та LED підсвітку. У цій моделі використовується технологія Ultra Clear Panel, завдяки якій досягається чудова якість зображення. Якості зображення не поступається звук, оскільки виробник наділив телевізор двома вбудованими, спрямованими вниз динаміками із загальною потужністю 20 Вт. Для покращення звуку також застосовані такі технології, як Dolby Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, SRS SRS TheaterSound. У телевізора 4 роз'єми HDMI, USB, Ethernet (LAN), цифровий аудіо вихід (оптичний), ПК аудіо вхід (міні джек) та інші. До інших особливостей моделі можна віднести: автопошук каналів, автовимикання живлення, авторегулювання гучності, годинник та таймер увімкнення та вимикання, режим «Картинка-в-картинці» та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, який за слів замовника експлуатується близько 8 років, надійшов зі складною, при цьому досить поширеною проблемою, а саме, з'явилися вертикальні темні смуги з правого боку екрана. Від нього дізналися, що несправність проявилася після того, як матрицю хотіли почистити від пилу, що накопичився, використовуючи для цих цілей засіб для чищення. При цьому, швидше за все, з його кількістю переборщили та засіб затік всередину. Коли телевізор увімкнули, одразу зрозуміли, що з ним щось не так, тож негайно звернулися по допомогу. Судячи з «симптомів», ймовірно, буде потрібно ремонт панелей РК телевізорів, при цьому наскільки він виявиться складним та дорогим можна буде судити тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли РК телевізор увімкнули в сервісному центрі, стало зрозуміло, що на екрані поверх зображення з правого боку з'явилися дві досить широкі вертикальні смуги темного кольору. На першій світлині видно, що також двоїться заставка. На світлинах №2 та 3 можна побачити, що одна вертикальна лінія товща, інша тонша. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику стало зрозуміло, що ремонт панелей РК телевізорів у цій ситуації є неминучим. Мало того, він буде складним та дорогим, оскільки через залиття з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, відповідно потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання такого ремонту панелей РК телевізорів, насамперед необхідно було замовити та купити ті елементи матриці, які підлягали заміні. Після їх отримання телемайстри, використовуючи спеціальне ремонтне обладнання, виконали заміну несправних драйверів матриці. На останній світлині добре видно, що після ремонту зображення гарної якості, вертикальні темні смуги зникли. На цей складний ремонт із позитивним результатом, а також нові елементи матриці замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт матриці ЖК телевізора із заміною драйверів, які довелося замовляти, клієнт заплатив 2100 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, з такою несправністю, як у цьому випадку (вихід з ладу матриці через залиття) телемайстрам нашого сервісного центру доводиться стикатися досить часто. Як правило, причиною її виникнення є неправильне поводження із сучасним телевізором з боку користувачів. Цей випадок це відмінне підтвердження, оскільки, щоб позбутися пилу на екран набризкали занадто багато засобу для чищення, яке затекло всередину. В результаті деякі елементи матриці повністю вийшли з ладу, тому знадобилася їхня заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб у майбутньому не повторилася подібна несправність та знову не знадобився складний ремонт телевізорів з РК панеллю, користувачеві дано корисні рекомендації, як правильно її протирати від пилу. Для цього не можна користуватися занадто мокрими ганчірками або губками. Використовувати тільки спеціальні вологі серветки, м'які серветки з мікрофібри! Також не рекомендується розбризкувати прямо на екран велику кількість води або засобу для чищення (як в цьому випадку), оскільки їм властиво затікати під корпус, потрапляючи на різні компоненти телевізора та виводячи їх з ладу. Як результат, на зображенні з'являються дефекти у вигляді вертикальних смуг.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.