Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння розбився екран в телевізорі Samsung UE32J4500, діагностика телевізора Samsung.

Закінчення ремонту: 29.08.2019
Замовлення №: 90326
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Самсунг UE32J4500 (Samsung), який зібраний у 2017 році, має просунуту 32-дюймову HD матрицю, яка підтримує велику кількість технологій, за допомогою яких зображення якісне та реалістичне. Завдяки підтримці зовнішніх жорстких дисків та флешок можна на великому екрані переглядати світлини, відео або слухати музику, а за допомогою SmartTV використовувати телевізор в якості домашнього комп'ютера.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з розбитою матрицею в «рідній» коробці. Зі слів замовника довідались, що телевізор впав, в результаті чого не тільки розбився екран, але також він перестав взагалі включатися. Клієнт приніс телевізор від відомого та популярного виробника Samsung на первинну діагностику, щоб дізнатися, чи є сенс його ремонтувати. У нас завжди виконується діагностика телевізора Samsung чи іншого виробника, не залежно від складності проблеми.

✓ Діагностика сервісним центром

Через падіння постраждав тільки екран телевізора, на ньому безліч механічних пошкоджень. Внизу, трохи лівіше логотипу Samsung утворився досить великого розміру скол, в різні боки від якого численні тріщини різної довжини та глибини, деякі з них досить довгі (добре видно на світлинах №1 та 2). На тріщині, яка йде в нижній правий кут, дві невеликі круглі плями. Проведена діагностика телевізора Samsung показала, що ремонт по заміні матриці буде рентабельним, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

В першу чергу ми замовили нову ідентичну матрицю. Після цього демонтована розбита та на її місце встановлена нова. Виконано ремонт ланцюгів живлення, зроблені всі необхідні налаштування. Завдяки правильно проведеній діагностиці телевізора Samsung та подальшого ремонту, цей телевізор від компанії Samsung зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нового екрану + ремонт ланцюгів живлення та налаштування коштували 3900 грн., діагностика телевізора Samsung виконана безплатно.

✓ Причини несправності

В даному конкретному випадку і без діагностики зрозуміло, що причиною такої складної несправності стало падіння телевізора, в результаті чого на матриці з'явилися множинні дефекти. Завдяки правильній первинній діагностиці телевізора Samsung було визначено, що разом із заміною матриці потрібен ремонт ланцюгів живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки вага даного пристрою понад 4 кг, замовнику рекомендовано максимально ретельно підійти до питання кріплення та встановлення. Кращим рішенням у даній ситуації стане звернення за допомогою до фахівців, які все правильно розрахують та якісно виконають встановлення телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.