Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння механічно пошкоджений екран телевізора Kivi 32HK32G, діагностика телевізора Kivi.

Закінчення ремонту: 30.01.2020
Замовлення №: 90802
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор китайського виробництва Ківі 32HK32G (Kivi) наділений кутом огляду 178/178 градусів, функцією Smart TV (ОС Android 6.0), а також гарним набором портів та роз'ємів, таких як, 3 HDMI, 2 USB 2.0, компонентний вхід, композитний вхід та інші. У телевізорі використовуються два динаміки по 8 Вт кожен + технологія об'ємного звуку Dolby Digital. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування One Remote Control.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі з вини самих користувачів дуже сильно пошкоджена матриця. Зі слів замовника це сталося, коли в телевізорі протирали екран та ненароком його впустили. Коли телевізор підняли з підлоги, зрозуміли, що несправність досить серйозна. Замовник чув, що на китайських телевізорах, включаючи Kivi, заміна матриць неактуальна, тому попросив, щоб спочатку була виконана діагностика телевізора Kivi та визначена ціна, тільки тоді він вирішить виконувати ремонт або купувати новий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі обов'язково виконується діагностика телевізора Kivi, а також інших виробників, незалежно від складності несправності. Як виявилося, при падінні телевізора на підлогу постраждала лише матриця, решта складових, включаючи корпус та рамку не постраждали. На самому екрані через сильний удар у лівій частині з'явилася дірка, від якої в різні боки розійшлися тріщини, що візуально нагадують квітку. По діагоналі матриця розділена довгою тріщиною, яка проходить з нижнього лівого кута у верхній правий кут. Верхня частина екрану чорного кольору, нижня білого, тут же залишилася світитися частина заставки (добре видно на світлині №1). На світлинах №2 та 3 можна побачити велику сіру пляму у верхньому лівому кутку. Результати проведеної діагностики та ціну ремонту повідомили замовнику, на що він дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед була замовлена нова матриця для телевізора Kivi. А після її отримання виконано заміну з наступними налаштуваннями. На останній світлині телевізор після заміни матриці із гарним якісним зображенням. Також перевірено звук та роботу від дистанційного пульта. Такий результативний ремонт став можливим завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора Kivi. На нову деталь та ремонт загалом видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Діагностику виконано безкоштовно, замовник заплатив 3200 грн. за нову матрицю та її встановлення з наступними налаштуваннями.

✓ Причини несправності

В цьому конкретному випадку несправність, яка виражена в появі різного роду механічних пошкоджень на матриці викликана тим, що під час протирання екрана телевізор ненароком упустили та він впав екраном вниз на підлогу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаної діагностики та ремонту замовнику рекомендовано переглянути установку телевізора на тумбі, тим більше, що виробник передбачив можливість розміщення його на стіні, забезпечивши телевізор підтримкою VESA-кріплень. Якщо таке рішення буде прийнято, врахувати вагу телевізора (4,5 кг) та правильно розрахувати кріплення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.