Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після падіння багато артефактів у телевізорі Panasonic TX-32FSR500, заміна матриці телевізора Panasonic.

Закінчення ремонту: 19.02.2020
Замовлення №: 00042
✓ Пристрій, виробник, модель

Бюджетний «розумний» 32-дюймовий телевізор Панасонік TX-32FSR500 (Panasonic), зібраний у Малайзії, з вбудованим тюнером з підтримкою цифрових стандартів ефірного мовлення DVB-C, DVB-T2, DVB-S2. У ньому використовується акустична система із двох 10-ватних динаміків з підтримкою технології об'ємного звучання Cinema Suround. Телевізор з LED-підсвіткою має роздільну здатність 1366x768 пікселів, у нього є вбудований Wi-Fi модуль. З портів та роз'ємів можна виділити наявність 2 HDMI, 2 USB, компонентного та композитного входу, виходу на навушники.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі від популярного виробника Panasonic дуже розбита матриця. Замовник, який звернувся до нас по допомогу, розповів, що телевізор використовувався на рідній підставці та був встановлений на тумбі. З необережності його зіштовхнули на підлогу та він упав екраном вниз. Коли його підняли, то зрозуміли, що потрібною буде заміна матриці телевізора Panasonic, оскільки на ній багато різних механічних пошкоджень, а зображення повністю зникло. Також від нього дізналися, що раніше телевізор ще не розкривався та не ремонтувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах добре видно, що через падіння з висоти матриця телевізора повністю вийшла з ладу, на ній різного роду механічні пошкодження. На екрані з'явилися різної довжини тріщини, які в основному зосереджені в нижній частині екрану. Майже вся середина матриці в різноколірних вертикальних стовпцях. Ще кілька кольорових смуг уздовж лівої бічної рамки. Усередині з'явилися горизонтальні лінії білого кольору. У нижньому лівому кутку видно скол та плями невизначеної форми сірого кольору. Такі дефекти вказують на те, що без заміни матриці телевізора Panasonic обійтися не вийде.

✓ Ремонт сервісним центром

Перш ніж стане можливою заміна матриці телевізора Panasonic, необхідно замовити та купити ідентичну деталь, що нам вдалося зробити, використовуючи добре налагоджені зв'язки з постачальниками. Після отримання нової матриці телемайстри виконали демонтаж розбитої панелі, а на її місце встановили нову. Після виконаних налаштувань зображення відмінної якості. Звук у телевізорі є, на пульт дистанційного керування він реагує. Це був ремонт із заміни матриці з видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За демонтаж розбитої панелі, встановлення нової + виконання всіх необхідних налаштувань клієнт заплатив 3500 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виникнення такої складної несправності та як результат дорогого ремонту стало падіння телевізора від відомої та популярної компанії Panasonic з тумбочки на підлогу, на якій він використовувався. Телевізор впав екраном вниз, як результат на ньому з'явилося безліч різноманітних механічних пошкоджень.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику вказали на те, що для складної та дорогої заміни матриці РК телевізора Panasonic не буде приводу, якщо поводитися з відремонтованим телевізором правильно та максимально акуратно. Можливо, варто переглянути його використання на тумбочці, з якої його можуть знову зіштовхнути. Мало того, не факт, що ще один такий ремонт виявиться рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.