Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Після неправильного підключення зник звук, а потім перестала вмикатися автомагнітола Hyundai Grandeur IV, ремонт автомагнітол Hyundai.

Закінчення ремонту: 08.06.2020
Замовлення №: 00313
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійна автомагнітола від автомобіля Хюндай Grandeur IV (Hyundai), що працює під керуванням операційної системи Android 10 відрізняється розширеним функціоналом, а також максимально інтуїтивно зрозумілою оболонкою інтерфейсу користувача. Модель в інсталяційну шахту 2DIN наділена 9-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 1024 на 600 пікселів та підтримкою технології Multi Touch. Висока продуктивність та швидкодія системи забезпечується завдяки 8-ми ядерному процесору UIS7862, який спеціально розроблений для застосування в автомобільних головних пристроях. До інших позитивних особливостей моделі можна віднести підтримку 4G LTE, GPS навігації, наявність вбудованих бездротових та дротових модулів, таких як Wi-Fi, Bluetooth, USB, а також підтримку камери заднього виду, що є запорукою безпечного паркування.

✓ Заявлена несправність замовником

У нашому сервісному центрі завжди можна виконати будь-який ремонт автомагнітол Hyundai, тому замовник звернувся до нас за допомогою. Він приніс в оригінальній коробці головний пристрій, у роботі якого виникли проблеми. Зокрема, спочатку зник звук, а потім автомагнітола зовсім перестала вмикатися. Зі слів замовника, це сталося після того, як він самостійно під'єднав не туди провід рожевого кольору. Також від нього дізналися, що це перша несправність, тому раніше для ремонту автомагнітол Hyundai приводу не було. Безпосередньо в майстерні пристрій також не ввімкнувся, звук був відсутній по всіх каналах.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовні ця автомобільна магнітола виглядає дуже добре, про що можна судити з першої та другої світлини. Вона має акуратний корпус без механічних пошкоджень. Перш ніж виконувати ремонт автомагнітол Hyundai необхідно точно встановити причину, через яку виникла несправність. Для цього передбачена діагностика, і цей випадок не виняток. Головний пристрій розібрали, що дозволило дізнатися, що в ньому використовуються такі компоненти, як плата LBT-ZQ_MB_V1.4, плата E-8202TQ-1200XH, шлейф AWM 20624 80C. За допомогою поглибленої діагностики встановили, що з ладу одночасно вийшли два модулі, а саме, блок живлення та модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти). Відповідно для ремонту автомагнітол Hyundai є всі підстави, тому він має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт автомагнітол Hyundai полягав у наступному: для відновлення працездатності модулів живлення та ПНЧ було перепаяно багато несправних радіодеталей. До них входять діоди, резистори, конденсатори з різними маркуваннями, лінійний стабілізатор КА 78L12 (див. світлину №3 та 4). Такі правильні дії дозволили повністю усунути заявлену несправність. На останній світлині добре видно, що після описаного ремонту автомагнітол Hyundai, на який замовнику видано гарантію, вона вмикається.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модулів живлення та ПНЧ, що вийшли з ладу, з перепаюванням на них багатьох радіодеталей замовник заплатив 900 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність, і як результат потреба в ремонті автомагнітол Hyundai сталася з вини самого користувача, який не правильно під'єднав провід рожевого кольору. Це призвело до того, що спочатку зник звук, після чого пристрій взагалі перестав вмикатися. Існує певна схема підключення головного пристрою, де чорним та жовтим кольором позначаються силові дроти з перетином не менше 2,5 мм, провід червоного кольору – це ААС, який несе відповідальність за вмикання автомагнітоли від замку запалювання, дроти рожевого та зеленого кольору – це акустичні, вони з перерізом від 1,2 мм та більше. Саме тому вкрай важливо дроти певного кольору підключати за призначенням.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов за відремонтованою магнітолою, йому рекомендували бути максимально уважним при її підключенні в авто! У жодному разі більше не плутати дроти! Якщо немає впевненості в тому, що всі самостійні дії щодо її підключення будуть виконані правильно, найкращим рішенням стане звернення за допомогою до автоелектриків, які працюють на СТО. Вони 100% під'єднають її правильно, що є гарантією того, що вона знову не вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.