Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав запускатися з дистанційного пульта, при цьому світиться черговий режим у телевізорі Sony KD-49XE9005, ремонт для телевізора Sony.

Закінчення ремонту: 04.05.2020
Замовлення №: 00183
✓ Пристрій, виробник, модель

49-дюймовий РК LED телевізор Соні KD49XE9005BR2 (Sony), зібраний у 2017 році (Японія) є представником преміум-класу, оскільки з передовим апаратним та програмним оснащенням. Модель з кутом огляду 178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі, має високу 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів. До основних переваг телевізора можна віднести наявність функції Смарт ТВ (ОС Android 7.0 (Nougat)), бездротового модуля Wi-Fi, а також широкий вибір портів та роз'ємів, до яких входить 4 HDMI, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0, 2 композитних входи, компонентний вхід, AUX, вихід на навушники та інші. Завдяки технології об'ємного звучання Dolby Digital Puls та двом вбудованим динамікам по 10 Ватт кожен досягається висока, кристально чиста якість звучання. У комплекті з телевізором передбачений стандартний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся по допомогу до нашого сервісного центру, потрібен ремонт для телевізора Sony через те, що він перестав запускатися з пульта дистанційного керування. Також від нього дізналися, що це не перша несправність, приблизно півтора року тому у телевізорі змінювали матрицю, яку необережно розбили. Замовнику вкрай важливо, щоб ми виконали ремонт для телевізора Sony, оскільки він японської збірки (див. світлину №2), у нього відмінна якість зображення та звуку, тому придбання нового телевізора в плани не входить. На прийманні телевізор також не ввімкнувся, лише світився черговий режим.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан цього телевізора дуже хороший, про що можна судити з перших двох світлин. Його розібрали та з'ясували, що в цій моделі використано панель YD7S490DND01B. Після виконання поглибленої діагностики всіх модулів (див. світлину №3) стало зрозуміло, що ремонту для телевізора Sony не уникнути, оскільки несправність досить серйозна та складна. Оскільки з ладу вийшли ланцюги LVDS: центральна плата, плата T-con, ремонт для телевізора Sony має бути спрямований на відновлення цих модулів. T-con у сучасному телевізорі є самостійним пристроєм (блоком або платою), що виконує перетворення сигналів, що надходять по LVDS шині від відео контролера в сигнали з керування драйверами LCD матриці. Крім того, ця плата відповідає за формування опорної напруги для драйверів, які забезпечують гамма корекцію. Коли вона виходить з ладу, ремонт для телевізора Sony може полягати або в її заміні або відновленні на компонентному рівні. У цьому випадку обраний другий варіант.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки великому досвіду телемайстрів та наявності спеціального ремонтного обладнання нам вдалося відновити працездатність ланцюгів LVDS: центральної плати та плати T-con. На них було перепаяно багато радіо деталей, до яких входять електролітичні конденсатори різного номіналу, діоди, кілька резисторів, одна мікросхема (див. останню світлину). Після такого ремонту для телевізора Sony він увімкнувся (видно на першій світлині), його можна включити як з панелі керування, так і за допомогою пульта дистанційного керування. На цей ремонт із позитивним результатом замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт для телевізора Sony з відновлення ланцюгів LVDS: центральної плати та плати T-con обійшовся клієнту 1600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку несправність виявилася досить складною. Телевізор відмовлявся вмикатися, причому з дистанційного пульта теж, оскільки з ладу вийшли ланцюги LVDS: центральної плати та плати T-con. Такий ремонт для телевізора Sony зажадав не лише знань та досвіду, а й наявності спеціального ремонтного обладнання.

✓ Рекомендації сервісного центру

За досить короткий термін експлуатації (3 роки) цей телевізор від відомого та популярного виробника Sony виходить з ладу двічі (міняли матрицю та ремонтували центральну плату та плату T-con). Тому майстер рекомендував поводитися з телевізором вкрай дбайливо, в міру можливості використовувати його в більш щадному режимі. Стрибки напруги мережі негативно відображаються на працездатності будь-якої електронної апаратури, і телевізори не виняток, тому не варто залишати його увімкненим, якщо не ведеться перегляд. Виконуючи ці правила, не потрібно буде ремонтувати телевізор Sony втретє.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.