Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перестав вмикатися та відсутня індикація у телевізорі Sony KDL-46W4500, ремонт блоку живлення телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 11.11.2020
Замовлення №: 00848
✓ Пристрій, виробник, модель

46-дюймовий LCD РК телевізор Соні KDL-46W4500, зібраний у 2009 році, наділений роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, контрастністю 50000:1 та кутами огляду 178 градусів, як по горизонталі, так і по вертикалі. У телевізора гарний набір портів та роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, 2 SCART, компонентний вхід, композитний вхід, S-Video, цифровий аудіо, D-Sub, AUX, вихід на навушники, що повною мірою розширює можливості користувача. Модель з аналоговим тюнером, що підтримує PAL, SECAM, NTSC, DVB-T, DVB-C. За якість звучання у телевізорі відповідає вбудована акустична система із двох динаміків загальною потужністю 20 Вт у поєднанні з технологією об'ємного звучання Virtual Dolby Digital.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся замовник із проблемою – телевізор під'єднаний через HDMI перестав вмикатися, навіть не світиться індикатор чергового режиму. На прийманні від нього дізналися, що цей телевізор придбано 11 років тому та весь цей час він безвідмовно працював, тому його ще не розкривали та ремонт не виконували. За припущенням клієнта несправність могла виникнути через перепад напруги мережі, оскільки саме в цей час у квартирі блимнуло світло. Судячи з «симптомів», найшвидше буде потрібно ремонт блоку живлення телевізора Соні, при цьому такі припущення повинні бути підтверджені діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри таку тривалу експлуатацію, телевізор надійшов у досить хорошому стані. При цьому на світлинах №1 та 5 видно, що на рамці механічні пошкодження у вигляді подряпин та потертостей. Насамперед телевізор повністю розібрали та провели поглиблену діагностику, в ході якої з'ясували, що, як і передбачалося, потрібно ремонт блоку живлення телевізора Соні, оскільки несправність саме в ньому. На блоці живлення багато різних погорілих радіодеталей, при цьому його заміна не потрібна, оскільки можливе відновлення на компонентному рівні.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як у цьому випадку виконано ремонт блоку живлення телевізора Соні, для чого довелося перепаяти багато різних несправних компонентів. Це - діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями (див. світлину №4). Крім того, було перепаяно одну мікросхему, для чого використовувалося спеціальне ремонтне обладнання. Після ремонту блоку живлення телевізора Соні проблема вирішена з позитивним результатом, оскільки телевізор увімкнувся (добре видно на світлині №5). Через HDMI порт телевізор працює, наслідків перепаду мережі не виявлено, швидше за все, згорів сам по собі.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення телевізора Соні, на якому замінено багато несправних деталей, включаючи мікросхему, клієнт заплатив 2200 грн.

✓ Причини несправності

Цей телевізор від популярної компанії Соні не вмикався та навіть не було індикації через те, що несправним виявився блок живлення, на якому погоріли різні радіодеталі, включаючи конденсатори та мікросхему. Замовник припустив, що виною цьому став перепад напруги мережі, оскільки під час роботи телевізора у квартирі блимнуло світло, після чого виявилася несправність. При цьому під час проведення діагностики наслідків перепаду напруги виявлено не було, швидше за все, блок живлення згорів від тривалої експлуатації. Цей компонент у сучасному телевізорі несе на собі максимально важливу функцію, а саме перетворення електричного струму, що надходить від електромережі, в потрібне значення. Крім того, саме блок живлення схильний до поломки при різких перепадах електроенергії, але ймовірно не в цьому випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що завдяки правильно виконаному ремонту блоку живлення телевізора Соні він повністю в робочому стані. Щоб цей досить застарілий телевізор зміг радувати своєю якісною роботою ще протягом тривалого часу, рекомендовано експлуатувати його не так інтенсивно. Якщо перепади напруги мережі будуть повторюватися, можливо, має сенс у придбанні спеціального стабілізатора напруги, який надійно захищатиме від подібних проблем.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.