Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Перехресні смужки на зображення в телевізорі LG 43UJ630V, діагностика для телевізорів.

Закінчення ремонту: 26.10.2019
Замовлення №: 90236
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий Smart TV (WebOS) телевізор ЛДЖ 43UJ630V, що увійшов у лінійку 2017 року, наділений безліччю корисних технологій, таких як, Clear Voice III, Magic Sound Tuning, Smart Sound, Ultra Surround, Wide Viewing Angle, завдяки яким досягається висока якість зображення та об'ємного звуку. Телевізор забезпечений бездротовим інтерфейсом Wi-Fi, а також широким асортиментом роз'ємів, до яких входять 3 HDMI, 2 USB та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що поступив у сервісний центр, з механічними пошкодженнями матриці. Зі слів замовника з'ясували, що це сталося через удар по екрану, внаслідок чого з'явилася дірка, тріщини та перехресні різнокольорові смужки на зображенні. Незважаючи на всі ці дефекти зображення на екрані залишилося, при цьому використовувати телевізор у такому стані неможливо, тому він відразу звернувся за допомогою. Замовник попросив, щоб спочатку була виконана діагностика для телевізорів, визначено хоча б приблизну вартість ремонту і тоді він вирішить, виконувати його чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашій майстерні практикується виконання діагностики для телевізорів з будь-якою несправністю, і цей випадок не є винятком. Після включення виявилося, що зображення дійсно присутнє, однак діагностика для телевізорів показала, що в місці перетину смуг є дірка від удару якимось гострим предметом, від неї в різні боки розходяться дрібні тріщини (виразно видно на світлині №3). Незважаючи на те, що дірка не така велика, проте матриця повністю вийшла з ладу та підлягає заміні, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити повністю ідентичну матрицю тій, що розбита. Після її отримання було демонтовано розбиту панель, а на її місце встановлено нову. На світлинах № 4 та 5 можна подивитися, що після всіх необхідних налаштувань зображення на екрані чудової якості. Звук також є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. Такий якісний ремонт із заміни нової матриці став можливим завдяки правильно виконаній діагностиці для телевізорів. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Розбирання телевізора, демонтаж розбитої, встановлення нової матриці + налаштування коштували 7200 грн., діагностика для телевізорів безкоштовна.

✓ Причини несправності

Відповідь на питання, чому в сучасному РК телевізорі виникає така несправність, коли розбита матриця, може бути одна - механічні впливи, як правило, з вини самих користувачів, що повністю підтверджує даний конкретний випадок. Внаслідок удару по екрану утворилася дірка та безліч перехресних різноколірних смужок на зображенні, що повністю підтверджено виконаною діагностикою для телевізорів. Очевидно, що з такою несправністю телевізор не є придатним для перегляду, що повністю підтверджено діагностикою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеної діагностики та результативного ремонту по заміні нової матриці замовнику рекомендовано правильно поводитися з телевізором надалі, уникати будь-яких контактів з екраном. Якщо в будинку є діти, пояснити їм, що екран у телевізорі дуже тонкий та тендітний, а ремонт коштує досить дорого.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.