Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, розбитий екран в Samsung UE32H4510AK, діагностика телевізора після удару.

Закінчення ремонту: 26.09.2019
Замовлення №: 90534
✓ Пристрій, виробник, модель

32" (81 см) РК телевізор Samsung UE32H4510 AK, який зібраний у 2014 році, наділений функцією Smart TV. У нього в наявності такі порти та роз'єми, як 3 HDMI, 2 USB, AV, компонентний, SCART та Ethernet (RJ-45) За високу якість об'ємного звучання відповідає акустична система загальною потужністю 20 Вт (2x10 Вт).

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор із розбитим екраном, унаслідок чого повністю зникло зображення. З розповіді замовника, дефекти з'явилися після того, як по матриці був удар. Він попросив, щоб була виконана діагностика обох несправностей телевізора, озвучено вартість ремонту, після чого він вирішить, чи варто ремонтувати телевізор чи купити новий. В такому випадку діагностика телевізора після удару показала, що ціна ремонту разом із заміною екрана буде 4000 грн. Хоч і дорого, але замовник вирішив виконувати ремонт, оскільки телевізор рідкісного білого кольору та по дизайну підходить в інтер'єр кухні.

✓ Діагностика сервісним центром

Проведена діагностика телевізора після удару показала, що матриця дуже пошкоджена, у результаті повністю зникло зображення, екран чорного кольору (видно двох перших світлинах). Після сильного удару, що припав у верхній правий кут, з'явився скол, від якого в різні боки розійшлися численні тріщини, короткі та довгі, деякі з них світяться (відмінно видно на світлині №3). Також на екрані кольорові плями з величезним переважанням жовтого кольору. З такою проблемою можливий лише ремонт із заміни нової матриці.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити та купити ідентичну матрицю тієї, яка після удару сильно пошкоджена. Після її отримання демонтували розбиту та на її місце встановили нову. Після всіх налаштувань, зображення на екрані відмінної якості (див. останню світлину). Звук у телевізорі є, від пульта дистанційного керування телевізор працює. Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора після удару та результативного ремонту, він зможе пропрацювати ще досить тривалий час. Клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна діагностики під час виконання ремонту не враховувалася, клієнт заплатив 4000 грн. за нову матрицю, її встановлення та налаштування.

✓ Причини несправності

Цей телевізор використовувався на кухні, тому ймовірно по екрану був сильний удар, а оскільки він є тонким та вразливим, на ньому з'явилися численні механічні пошкодження і, як результат, зникло зображення. Завдяки правильно проведеній діагностиці та великому досвіду телемайстрів, цей телевізор повністю у робочому стані.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку рекомендації стосувалися подальшої правильної експлуатації телевізора після удару, діагностики та складного ремонту. Має сенс розміщення телевізора якомога вище, щоб неможливо було дотягнутися до екрана та знову його пошкодити.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.