Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення на ноутбуці Dell Studio 1558, екран повністю білого кольору, ремонт ноутбуків Dell.

Закінчення ремонту: 21.03.2020
Замовлення №: 00161
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Делл Studio 1558 (Dell) наділений широкоекранним дисплеєм високої чіткості з діагоналлю 15,6". Модель працює під керуванням процесора Intel Core i5-430 з тактовою частотою 2,26 Гц, оперативної пам'яті DDR3 об'ємом 4 ГБ та графічного адаптера ATI Radeon 1024 МБ. У ноутбуці використовується жорсткий диск на 500 ГБ, є Bluetooth, Wi-Fi, веб-камера.Модель наділена такими роз'ємами та портами вводу/виводу, як USB 2.0 (2 порти, один суміщений з eSATA), IEEE 1394a , D-Sub, HDMI, RJ-45 (LAN), мікрофонний вхід, вихід на навушники, кард-рідер 8-в-1.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми завжди виконуємо ремонт ноутбуків Dell, то до нас звернувся замовник через те, що в ноутбуці взагалі немає зображення, екран білого кольору. Разом із комп'ютером він приніс зарядний пристрій. Від нього дізналися, що несправність виявилася несподівано, вранці він увімкнув ноутбук, але замість зображення екран повністю побілів. Нічого самостійно не роблячи він одразу звернувся за допомогою. Також повідомив, що це перша несправність, тому раніше ремонт ноутбуків Dell ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан ноутбука хороший, при цьому на перших двох світлинах добре видно, що після включення екран повністю білий, зображення взагалі не проглядається. Пристрій розібрали та провели діагностику й з'ясували, що з ладу вийшла матриця, відновити роботу якої неможливо. Тому ремонт ноутбуків Dell може полягати тільки в її заміні. Результати діагностики повідомили замовника, який погодився на ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту ноутбуків Dell із заміни матриці, в першу чергу необхідно замовити та купити ідентичну матрицю. Це стало можливим завдяки добре налагодженим відносинам з постачальниками. Коли отримали нову матрицю B156XW02,то встановили на ноутбуці замість тієї, що вийшла з ладу (див. світлину №3). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після такого ремонту ноутбуків Dell зображення на екрані з'явилося і воно відмінної якості, про що свідчить останнє фото. На цей ремонт + нову матрицю замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За нову матрицю для ноутбука Dell та ремонт по її встановленню замовнику довелося заплатити 1500 грн.

✓ Причини несправності

Коли при запуску будь-якого ноутбука, і Dell не виняток, відразу з'являється білий екран, це вказує на можливу проблему в самій матриці (вона могла перегоріти, могли окислитися її контакти та інше). Замовник прийняв правильне рішення негайно звернутися за допомогою до професіоналів, нічого самостійно не робив, не маючи досвіду усунення подібної проблеми. В результаті після результативної заміни матриці цей надійний ноутбук від популярної компанії Dell зможе ще протягом тривалого часу порадувати свого власника якісною роботою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, замовнику рекомендовано поводитися з ноутбуком максимально дбайливо, особливо з новою матрицею. Намагатися не піддавати ноутбук ніяким механічним впливам (ударам, вібраціям, падінням), при перенесенні використовувати спеціальну сумку. У разі виникнення будь-яких збоїв у роботі, звертатися до фахівців, нічого самостійно не робити!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.