Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення на екрані телевізора Sony KDL-32S4000, ремонт телевізорів Соні.

Закінчення ремонту: 08.08.2019
Замовлення №: 90530
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор Соні KDL-32S4000 з діагоналлю 32-дюйма. Дана модель примітна тим, що в ній використовується технологія BRAVIA Sync для керування розважальною системою одним натисканням, у неї широкий кут огляду 178° та в наявності 3 входа HDMI для підключення джерел сигналу.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт телевізорів Соні, тому прийняли його в роботу. У телевізорі немає зображення, екран темного кольору, з такою заявленою несправністю він потрапив в нашу майстерню. З розповіді замовника дізналися, що експлуатується телевізор від відомого виробника Соні досить давно, однак раніше ніяких проблем в його роботі не було, відповідно ремонт телевізорів Соні потрібен вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор в хорошому стані, однак на світлині №2 відмінно видно яка велика кількість пилу зібралося на задній панелі, а саме, в вентиляційних решітках. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, встановили, що причиною несправності є плата T-con 320WTC2LV8.4, на якій розташована мікросхема EtronTech EM636165TS-6G. Саме вона вийшла з ладу. З такою проблемою ремонт телевізорів Соні повинен бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки досвіду телемастеров та наявності спеціального устаткування відновити працездатність плати T-con вдалося на компонентному рівні, для чого довелося перепаяти деякі деталі, включаючи резистори, конденсатори, мікросхему. Після такого ремонту телевізорів Соні зображення на екрані з'явилося, воно хорошої якості. На цей ремонт клієнт отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати T-con з заміною деталей, що вийшли з ладу, обійшовся клієнту 1200 грн.

✓ Причини несправності

Причина, по якій потрібен був ремонт телевізорів Соні очевидна, це вихід з ладу плати T-con або як її ще називають - контролер матриці. Дана плата в будь-якому телевізорі, і Соні не виняток, є пристроєм, незалежним від команд з центрального процесора, що відповідає за перетворення відеоданих, які передаються з основної плати, в сигнали, зрозумілі РК матриці, в даному випадку, ТБ Соні.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту РК телевізорів Соні замовнику рекомендовано в налаштуваннях трохи зменшити яскравість, що жодним чином не позначиться на якості зображення. Також не допускати скупчення пилу в вентиляційних решітках, періодично за телевізором доглядати!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.