Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає зображення, блимає індикатор, не працює HDMI у телевізорі LG 32LB582V, якісний ремонт телевізорів LG.

Закінчення ремонту: 24.04.2020
Замовлення №: 00221
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК LED телевізор ЕЛЖІ 32LB582V (LG) зібраний у 2015 році та наділений найпрогресивнішими технологіями та функціями. У моделі реалізована функція Smart TV з повноцінним Інтернет-браузером та вбудованим Wi-Fi модулем. Крім того, телевізор має вбудований програвач мультимедійних файлів, що функціонує на базі портів USB 2.0. У телевізора є 3 порти HDMI, внаслідок чого у користувача відкривається безліч можливостей. У телевізорі використовується якісна IPS-матриця з роздільною здатністю 1920x1080 (Full HD) та кутом огляду 178 градусів. Завдяки двом вбудованим динамікам загальною потужністю 20 Вт та технології об'ємного звучання Virtual Surround Plus досягається кришталево чисте звучання. У комплекті з телевізором передбачений ергономічний багатофункціональний пульт дистанційного керування One Remote Control.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашої майстерні, де завжди можна виконати якісний ремонт телевізорів LG, оскільки в його роботі виникли проблеми. Зокрема, на екрані немає зображення, при цьому блимає індикатор. Також від нього довідалися, що не працював роз'єм HDMI. Він розповів, що телевізор експлуатується досить інтенсивно, він у ввімкненому стані практично цілий день - удень його дивляться діти, а ввечері дорослі. Телевізор придбано близько 5 років тому, однак за весь час роботи вийшов з ладу вперше. Відповідно, для якісного ремонту телевізорів LG не було підстав, тому всі заводські пломби на місці.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі телевізор увімкнувся, однак зображення на екрані так і не з'явилося, як і стверджував замовник, блимав індикатор чергового режиму. Щоб виконати якісний ремонт телевізорів LG, необхідно точно встановити причину, через яку виникла несправність. Для цього у нас завжди виконується діагностика, тому цей випадок не є винятком. Після того, як телевізор розібрали (див. світлину №3), стало зрозуміло, що в ньому використовуються такі модулі як матриця LC320DUE(FG)(A4), блок живлення PCB:EAX65391401(2.8), материнська плата (Main Board) EAX65610905 (1.0), ТБ тюнер EBL61400501, шлейф матриці EAD62572203. Діагностика показала, що якісного ремонту телевізорів LG не уникнути, оскільки причина несправності встановлена і вона досить серйозна. Це пов'язано з тим, що з ладу одночасно вийшло два головні блоки телевізора - модуль живлення та центральна плата. Крім того, несправний порт HDMI, який також підлягає ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля живлення та плати Main Board, що вийшли з ладу, довелося перепаяти багато різних електронних компонентів, таких як, діоди, резистори, електролітичні конденсатори з різними маркуваннями (світлини №4 та 5). Крім того, на центральній платі перепаяно одну мікросхему. В результаті після такого якісного ремонту телевізорів LG зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості – яскраве, чітке, контрастне. Роботу порту HDMI також відновили. На першій світлині транслюється фільм через порт HDMI, а на другій світлині видно підключений кабель HDMI. На цей якісний ремонт телевізорів LG замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення та центральної плати з заміною різних деталей, включаючи мікросхему + відновлення роботи HDMI коштував замовнику 1400 грн.

✓ Причини несправності

Те, що на екрані цього сучасного телевізора від популярної компанії LG не було зображення цілком зрозуміло. Як виявилося, з ладу одночасно вийшло два головні модулі, а саме, модуль живлення та центральна плата, на яких погоріло багато різних радіодеталей, включаючи мікросхему. Це може бути пов'язано з різними факторами: занадто інтенсивною експлуатацією, перепадом напруги мережі та ін. Крім того, у телевізорі не працював порт HDMI.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісного ремонту телевізорів LG замовнику рекомендовано експлуатувати його не так інтенсивно (телевізор вимикати, якщо його ніхто не дивиться). Якщо не дотримуватися цього правила, цілком можливо, що після певного часу ці модулі знову вийдуть з ладу. Важливо розуміти, що якщо їх відновлення неможливо буде виконати на компонентному рівні, а відповідно буде потрібною їх заміна, кінцева ціна якісного ремонту телевізорів LG буде значно вищою. Також рекомендовано акуратніше користуватися відремонтованим портом HDMI (за кабель не тягнути)!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.