Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає заставки в режимі радіо, пульт швидко садить батарею в магнітолі SHUTTLE SDVN-7070, ремонт автомагнітол Шаттл.

Закінчення ремонту: 13.04.2020
Замовлення №: 00208
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола зі стандартним монтажним розміром 2 DIN - Шаттл SDVN-7070 (країна-виробник Китай), з високою вихідною потужністю 50 Вт на кожен з 4-х каналів. Ресивер має сенсорний моторизований широкоформатний HD TFT екран з діагоналлю 7-дюймів (178 мм). Можливе також налаштування кута нахилу екрана. Модель сумісна з форматами DVD, SVCD, VCD, DIVX (MPEG-4), JPEG, CD, MP3, WMA. До інших корисних функцій можна віднести: GPS, Touch Screen, ТВ-тюнер, а також еквалайзер із чотирма передустановками. Сумісність із кнопками на кермі, підтримка карт пам'яті з інтерфейсом USB, підтримка бездротової технології Bluetooth – це далеко не всі переваги моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, потрібен ремонт автомагнітол Шаттл, у роботі якого виникли проблеми. Зокрема, немає заставки в режимі радіо, пульт дистанційного керування швидко садить батареї. Разом з автомагнітолою він приніс дистанційний пульт. Замовник розповів, що раніше ресивер вже розкривався та виконувався його ремонт, однак він знову вийшов із ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що автомагнітола від популярного виробника Шаттл у хорошому стані, попри те, що ремонт виконується не вперше. Коли пристрій розібрали, стало зрозуміло, що в ньому використовуються такі модулі, як електричний двигун WFF-050SH-11180, шлейф WENXIN E230343. Також з'ясували, що внаслідок некоректно виконаного ремонту автомагнітол Шаттл пошкоджено шлейф на привід. Діагностика показала, що поряд із заявленими несправностями замовником автомагнітола не читає диски, оскільки проблема в приводі DVD.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт автомагнітол Шаттл полягав у відновленні шлейфу на привід (світлина №3), заміні лазерної головки HOP-1200W. Також зроблено юстування приводу. Оскільки пульт дистанційного керування повністю вийшов з ладу (всередині ІМС - «крапля», струм споживання - 0,7 мА при не натиснутих кнопках, не всі кнопки працюють), знадобилася його заміна. На останній світлині видно, що після описаного ремонту автомагнітол Шаттл усі заявлені несправності усунуті - заставка в режимі радіо є, диски читаються добре, з дистанційним пультом питання також вирішене позитивно.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення шлейфа на привід, заміна лазера, юстування приводу, разом з новим ПДУ коштував 1500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що на екрані автомагнітоли не було заставки в режимі радіо, пов'язане з тим, що попередній ремонт був виконаний вкрай не коректно, оскільки виявився пошкодженим шлейф на привід. Крім того, автомагнітола від компанії Шаттл не читала диски через те, що вийшов з ладу привід DVD, в якому знадобилася заміна лазерної голівки та подальше юстування. І останнє, пульт дистанційного керування швидко садив батареї, оскільки повністю був несправний та знадобилася його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вже не першого ремонту ця автомагнітола потребує більш дбайливого відношення. Особливо це стосується пульта дистанційного керування, за допомогою якого виконується її керування. Берегти його від падінь та залиття! Натискати на кнопки без зусиль.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.