Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Немає підсвітки та не проглядається зображення на екрані телевізора Strong SRT-32HX4003, ремонт підсвітки телевізора Strong.

Закінчення ремонту: 13.07.2020
Замовлення №: 00428
✓ Пристрій, виробник, модель

Бюджетний, при цьому досить функціональний LCD телевізор Стронг SRT 32HX4003 (Strong), наділений матовою матрицею з діагоналлю 32-дюйма (81 см), HD роздільною здатністю 1366x768 пікселів та LED підсвіткою. Телевізор з яскравістю 220 кд/м2, контрастністю 1200:1 та частотою 60 Гц. У нього є 2 роз'єми HDMI, SCART, USB, а також є вихід на навушники. Завдяки двоканальній акустичній системі загальною потужністю 12 Ватт гарантується досить гучний та чистий звук. Телевізор доповнений вбудованим медіаплеєром з підтримкою найпопулярніших форматів. Користувач має можливість переглядати телеефір як в аналоговому, так і цифровому телемовленні, при необхідності може записувати відео на USB-накопичувач. До додаткових можливостей моделі можна віднести наявність батьківського контролю, списків вибраних каналів, телегіда (EPG).

✓ Заявлена несправність замовником

Імовірно, у телевізорі, який надійшов до нашої сервісної майстерні, буде потрібно ремонт підсвітки телевізора Strong, оскільки на це вказують усі «симптоми». Зі слів замовника в телевізорі зникла підсвітка, на екрані немає зображення, при цьому якщо направити на нього промінь світла (в цьому випадку ліхтарик смартфона), то погано, але все ж таки проглядаються силуети. На прийманні користувач розповів, що купив цей компактний телевізор у 2017 році спеціально для використання у невеликій спальні. Що стало причиною виникнення несправності, через яку тепер буде потрібно ремонт підсвітки телевізора Strong у нього припущень немає, оскільки з моменту придбання, на його думку, пристрій використовується правильно, виконуються всі інструкції, запропоновані виробником.

✓ Діагностика сервісним центром

Точно стверджувати про те, що для ремонту підсвітки телевізора Strong є всі підстави, а також, що стало причиною виникнення такої несправності, можна буде судити тільки після проведеної діагностики. Після розбирання телевізора з'ясувалося, що LED підсвітка цього телевізора складається з трьох стрінгів, на кожній з яких розташовано по сім світлодіодів (можна побачити на світлині №2). Виконана поглиблена діагностика показала, що, як і передбачалося, ремонт підсвітки телевізора Strong неминучий, оскільки з ладу вийшов ліхтар матриці, на одній з лінійок згорів один світлодіод, несправний блок живлення. Про результати діагностики повідомили замовника, який дав свою згоду на виконання такого ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю як у цьому випадку, ремонт підсвітки телевізора Strong полягав у наступному: виконано реставрацію стрінгів підсвітки, на ній перепаяний один несправний світлодіод на новий (див. світлини №3 та 4). Також зроблено обмеження струму споживання світлодіодів на платі блоку живлення. Такі дії дозволили максимально результативно вирішити проблему. На екрані з'явилося зображення хорошої якості, підсвітка також рівномірна по всій площині екрана, засвітів або інших дефектів зображення немає, про що свідчить остання світлина. Після такого ремонту підсвітки телевізора Strong спеціалістом, який його виконував, перевірено всі рівні заводських налаштувань зображення, які довелося трохи зменшити, оскільки вони були виставлені по максимуму. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію стрінги підсвітки, заміну одного світлодіода, обмеження струму, а також ремонт блоку живлення з заміною деяких деталей замовник заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності

Телемайстрам сервісного центру досить часто доводиться стикатися з подібними ситуаціями, як у цьому випадку. Це досить поширена несправність, що виникає в сучасних телевізорах, та Strong не виняток, коли на екрані пропадає підсвітка, зображення теж не видно. Її виникнення пов'язане з різними чинниками. В цьому випадку проблема викликана тим, що на одній із планок згорів світлодіод, була потрібна реставрація стрінгів підсвітки та заміна згорілого світлодіода. Крім того, з ладу вийшов блок живлення, на якому також довелося перепаяти різні несправні радіодеталі. Спровокувати виникнення такої несправності могла, наприклад, тривала інтенсивна експлуатація телевізора, перегляд передач з максимальною яскравістю, різкий перепад напруги мережі та інші фактори.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що цього разу нам вдалося відреставрувати планку підсвітки та замінити світлодіод, що згорів, тому заміна цілої планки не знадобилася, що позитивно відобразилося на кінцевій вартості ремонту LED підсвітки телевізора Strong. На цей момент немає потреби в заміні планок матриці, оскільки всі світлодіоди протестовані та зроблено висновок, що з обмеженим струмом у них ще достатній ресурс. Щоб телевізор після ремонту міг радувати свого власника тривалою та якісною роботою, рекомендовано не збільшувати рівні налаштувань, зроблені у сервісному центрі! Бажано експлуатувати телевізор у помірному режимі, не ганяти його «порожньо», вимикати, якщо його ніхто не дивиться!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.